Aleksander Kwaśniewski
Fot. YouTube/Superstacja
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Aleksander Kwaśniewski złapał się za głowę! Oto, co łączy go z Jarosławem Kaczyńskim

Aleksander Kwaśniewski zdecydowanie nie jest politykiem, którego z Jarosławem Kaczyńskim łączy wiele. Jak twierdzą eksperci ds. wizerunku, działacze mają jednak jeden, bardzo ważny wspólny punkt. Co ciekawe, chodzi tym razem o niezwykle wymowny element garderoby.

Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd prezydenta aż przez 10 lat. Bardzo dokładnie zapisał się więc w pamięci polskiej opinii publicznej, która do dziś kojarzy byłą głowę państwa z charakterystyczną niebieską koszulą jako istnym znakiem rozpoznawczym. Przez długi czas Jarosław Kaczyński nie decydował się na wprowadzenie podobnego elementu kolorystycznego do swej garderoby. Kiedy więc polityk pojawił się w niebieskiej koszuli na niedawnym, bardzo ważnym posiedzeniu klubu Prawa i Sprawiedliwości, nie umknęło to uważnemu oku ekspertów ds. wizerunku.

Jarosław Kaczyński jak Aleksander Kwaśniewski? Zaskakująca opinia specjalistów

Dziennikarze "Super Expressu" zdecydowali się więc zapytać o powody niespodziewanej zmiany w garderobie Jarosława Kaczyńskiego specjalistę w tej dziedzinie, dr Mirosława Oczkosia. Ekspert nie ukrywa, że nowa stylistyczna odsłona prezesa ugrupowania rządzącego zdecydowanie nie jest przypadkowa i powinna stanowić dla obserwatorów krajowej sceny politycznej ważny znak. - Niebieski budzi u odbiorców pozytywne skojarzenia. Mężczyźnie w błękitnej koszuli przypisuje się takie cechy jak: takt, łagodność, chęć unikania konfliktów i spokój. Szybciej obdarza się go zaufaniem - ujawnił w bezpośredni sposób dr. Mirosław Oczkoś. - Prezes zmienia wizerunek i to raczej specjaliści zasugerowali by odszedł od kolorów żałobnych do kolorów życia - dodał także stanowczo ekspert, wywołując spory zamęt wśród krajowych dziennikarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zaskakuje. Przed nim intensywny czas

Jak sugerują media, Jarosław Kaczyński chce w podobny sposób przygotować się na przedwyborczy bój, który rozpocznie się już wkrótce. W przyszłym roku obywateli czekają bowiem elekcje do Parlamentu Europejskiego, ale także Sejmu oraz Senatu. Prawu i Sprawiedliwości zależy zapewne na miażdżącym zwycięstwie w obu. Dlaczego? Zjednoczona Prawica nie od dziś oskarżana jest o świadome działania na rzecz doprowadzenia do polexitu. Rozpoczęcie otwartej walki o miejsca w PE mogłoby za to pokazać obywatelom, że obóz władzy tak naprawdę jest nastawiony całkowicie pozytywnie do obecności naszego kraju w unijnych strukturach. Kwestia dotycząca ewentualnego zwycięstwa w wyborach parlamentarnych jest jeszcze mniej zagmatwana - Prawo i Sprawiedliwość nie chce oddać wygodnej pozycji, którą zdobyło już w 2015 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda będzie wściekła?! Prywatne zdjęcia Kingi krążą po sieci
  2. Modele damskich kurtek zimowych, których nienawidzą faceci! Istnieje cała lista zakazanych
  3. Lider opozycji skasował Morawieckiego! Rząd PiS zamarł, gdy usłyszał te słowa z mównicy
  4. Najczęstsze wyszukiwania w Google’u w 2018! Czego szukali Polacy?
  5. Przerażający wyciek nt. aparatu państwa! Tak Kaczyński niszczy wszelki opór w Polsce
ZAMIANA
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News