Aleksander Kwaśniewski się wygadał. Zdradził, jak naprawdę traktuje żonę, kiedy nikt nie widzi

Aleksander Kwaśniewski się wygadał. Zdradził, jak naprawdę traktuje żonę, kiedy nikt nie widzi Źródło: Wikimedia Commons Adrian Grycuk CC3.0

Aleksander Kwaśniewski w trakcie niedawnej przymusowej izolacji musiał spędzić z żoną w domu więcej czasu niż zwykle. Jak sam przyznaje, ta nowa dla niego sytuacja wiele go nauczyła w odniesieniu do swojego związku z ponad 40-letnim stażem. Ostatnio w rozmowie z mediami wygadał się, jak traktował swoją żonę. Dopiero kwarantanna zachęciła go do przemyślenia tego, co robił do tej pory.

Aleksander Kwaśniewski od wielu lat związany jest ze swoją żoną, Jolantą, która jako pierwsza dama w oczach wielu rodaków zasługuje na szacunek. Nie bez powodu była uważana za ikonę stylu oraz prawdziwą damę. Teraz były prezydent przyznał, że przez lata popełniał fatalny błąd.

Aleksander Kwaśniewski zdradził, jak traktuje żonę

Jak przyznał były prezydent, przez lata nie pomagał żonie w domowych obowiązkach. Kwarantanna uświadomiła mu, jak wiele czasu kobiety poświęcają na dbanie o dom. Dlatego, korzystając z dużej ilości wolnego czasu, zabrał się za pomoc swojej partnerce.

- Gdy wszystkie prace domowe spoczywają tylko na jednej stronie, czyli najczęściej na kobiecie, to musi doprowadzać do konfliktów. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu, w tych wszystkich obowiązkach, które zajmują przecież mnóstwo czasu - mówił Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Faktem".

Aleksander Kwaśniewski nie próżnował na kwarantannie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander Kwaśniewski zdecydowanie nie zmarnował czasu kwarantanny. Przyznał, że dzięki kwarantannie "poznał żonę na nowo". Wypowiadał się w wielu ciepłych słowach o swojej żonie, przyznał również, że pomimo tylu lat stażu ich uczucie wciąż nie wygasa i spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, choćby na długich spacerach.

Dzisiaj grzeje: 1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

- Okazuje się, że nauczenie się obsługiwania pralki czy suszarki to nie jest jakaś wielka filozofia, każdy mężczyzna może to zrobić. Prasować mi się owszem zdarzało w czasie wyjazdów zagranicznych, ale w czasie kwarantanny rozwinąłem moje talenty w dziedzinie prania, prasowania, maglowania - powiedział w rozmowie z "Faktem" były prezydent RP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak, który występuje coraz częściej. "Można mówić o eksplozji zachorowań"
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  4. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  5. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News