Aleksander Kwaśniewski wyjawił prawdę
Instagram.com aleksandraleksandrowna
Monika Majko - 27 Sierpnia 2020

Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą

Aleksander Kwaśniewski przerwał milczenie i ujawnił całą prawdę o ostatnich tygodniach. Były prezydent wyjaśnił, co działo się z nim i jego żoną, Jolantą. W życiu słynnego małżeństwa zaszły poważne zmiany, być może już niedługo czeka ich wyprowadzka.

Aleksander Kwaśniewski i jego żona Jolanta to jedna z ulubionych par prezydenckich Polaków. Była głowa państwa w ostatnim czasie zniknęła z mediów, jednak teraz polityk przerwał milczenie i wyznał całą prawdę. W życiu słynnego małżeństwa zaszły poważne zmiany.

Aleksander Kwaśniewski ujawnił prawdę o ostatnich tygodniach

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy jako para prezydencka zaskarbili sobie ogromną sympatię Polaków, a szczególne uznanie wzbudziła w obywatelach właśnie żona byłego prezydenta. Kolejne pierwsze damy były niejednokrotnie porównywane właśnie do Jolanty Kwaśniewskiej, która ujęła Polaków swoim wdziękiem i wybitnie dobrym gustem. 

Katarzyna W. w nieznanym nagraniuNieznane nagranie Katarzyny W. Opowiedziała w nim, co się z nią działo w więzieniuCzytaj dalej

Słynne małżeństwo rok temu obchodziło 40 rocznicę ślubu. W ostatnich tygodniach jednak para wycofała się z życia publicznego i nagle zniknęła. Dopiero teraz na jaw wyszło, co się z nimi działo. Aleksander Kwaśniewski przerwał milczenie i ujawnił całą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MałżeństwoW sieci pojawiło się niebywałe zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy znają tę parę, wiecie kto to?Czytaj dalej

Aleksander Kwaśniewski spędził ostatnie tygodnie w posiadłości na Mazurach

Okazuje się, że Kwaśniewscy ostatnie tygodnie spędzili poza zgiełkiem stolicy. Małżeństwo zaszyło się w swojej posiadłości na Mazurach. Była para prezydencka ma tam 20 hektarów ziemi z prywatnym parkingiem, domem, ogrodem oraz dostępem do jeziora. Jak wyznał Aleksander Kwaśniewski, jednym z ich głównych zajęć w ostatnim czasie było pływanie łódką oraz organizowanie wieczornych grillów dla przyjaciół.

- Mamy tu bardzo wielu znajomych, organizowaliśmy więc też spotkania towarzyskie - mówił Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2.
TVP właśnie przekazało porażającą wiadomość. Koronawirus w Kancelarii Prezydenta
3.
Niepokojące informacje napływają z Kancelarii Prezydenta. TVP przed chwilą ujawniło

Nową pasją małżeństwa stało się również wspólne oglądanie seriali na popularnej platformie internetowej. W życiu byłej pary prezydenckiej zaszły duże zmiany, a media spekulują, że być może już niedługo Kwaśniewscy na stałe opuszczą Warszawę i przeniosą się do swojej posiadłości na Mazurach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Katarzyna Cichopek właśnie potwierdziła radosną nowinę. Mąż jest wniebowzięty , gratulacje spływają z całej Polski
  2. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
  3. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Roksana Węgiel pierwszy raz poprosiła fanów o pomoc
  4. Nieznane nagranie Katarzyny W. Opowiedziała w nim, co się z nią działo w więzieniu
  5. Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyło

Jadwiga Kaczyńska, niebywałe rewelacjeNiebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historiaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News