Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza

Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza Źródło: Wikipedia/European University Institute from Italy

Aleksander Kwaśniewski zszokował wszystkich Polaków swoją ostatnią decyzją. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego. Były prezydent chce podjąć się zupełnie nowej roli. Ostateczna decyzja już padła, dlatego nie ma możliwości odwrotu. Wiele osób nie może w to uwierzyć.

Aleksander Kwaśniewski zdecydował się na diametralną zmianę w swoim życiu. Wielu nie jest w stanie uwierzyć, że zdecydował się na coś podobnego. Były prezydent prawdopodobnie nieco nudzi się na emeryturze, dlatego zdecydował się rozpocząć karierę aktorską. Polacy są w szoku, nikt się nie spodziewał.

Aleksander Kwaśniewski szokuje swoją decyzją nikt się nie spodziewał

Były prezydent otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Super Express dotarł do informacji, że zagra w filmie pod tytułem "Mój dług", który jest kontynuacją produkcji o tytule "Dług". Aleksander Kwaśniewski pomimo emerytury nie daje sobie odpocząć i stawia na rozwój w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Nikt się nie spodziewał jednak tego, że padnie właśnie na aktorstwo.

Film o tytule "Dług" opowiadał o dwóch młodych biznesmenach, których spotkały dramatyczne przeżycia, w związku z szantażem i terrorem, jakiego doświadczyli. Mężczyźni posunęli się nawet do zabójstwa oprawcy, ucinając mu głowę. Film zdobył ogromne uznanie widzów, ale także zdobył wiele prestiżowych nagród, jak m.in. Złote Lwy Gdańskie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sukces produkcji sprawił, że pojawił się pomysł jej kontynuacji, druga część skupi się na dalszych losach biznesmenów tuż po ty, jak zostali skazani przez sąd. W kogo wcieli się Aleksander Kwaśniewski? Otóż w samego siebie. Oprócz byłego prezydenta, zobaczymy w filmie również Ryszarda Kalisza, którego rolą będzie doradca głowy państwa. 

Według doniesień gazety, na ekranie wystąpią również Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Maria Pakulnis oraz Dariusz Majchrzak. Co ciekawe fabuła pierwszej części produkcji była oparta na prawdziwych wydarzeniach oraz historii dwóch biznesmenów - Artura Brylińskiego oraz Sławomira Sikory. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby

Drugi z mężczyzn został ułaskawiony właśnie przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Będąc już na wolności napisał książkę autobiograficzną pod tytułem "Mój Dług". Na jej podstawie powstanie kontynuacja filmu. Oficjalne potwierdzenie produkcji nie zostało jeszcze wydane, jednak zainteresowanie nim wydaje się ogromne. Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski, z pewnością przyciągnie tłumy przed ekrany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  8. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News