Jedyny uwielbiany przez CAŁĄ Polskę polityk odchodzi z polityki! "Pozostaję wierny wartościom"

Jedyny uwielbiany przez CAŁĄ Polskę polityk odchodzi z polityki! "Pozostaję wierny wartościom"

Aleksander Doba kończy swoją karierę polityczną. Podróżnik, który w tych wyborach wystartował z list Bezpartyjnych Samorządowców i osiągnął najwyższy wynik wśród kandydatów do sejmiku zachodniopomorskiego stwierdził, że obowiązki radnego nie są dla niego. 

Aleksander Doba zasłynął swoją wielką karierą podróżniczą. Mężczyzna trzykrotnie przepłynął kajakiem drogę z Europy poprzez Atlantyk, a także brał udział w wyprawach po Bałtyku i jeziorze Bajkał. Odznaczony wieloma nagrodami kajakarz startował w tegorocznych wyborach samorządowych i osiągnął najlepszy wynik wśród list Bezpartyjnych Samorządowców. Niestety, ale nie zobaczymy go już w krajowej polityce. Mężczyzna wybrał zupełnie inną rolę, ku rozpaczy swoich wyborców.

Aleksander Doba kończy z polityką

Nie było to pierwsze podejście Doby do krajowej polityki. Mężczyzna o mandat starał się w przeszłości, w 2014 roku. W 2015 wszedł w skład honorowego komitetu poparcia prezydenta Bronisława Komorowskiego. To podejście było trzecim i udanym, a ponad 9 tysięcy głosów sprawiło, że mężczyzna znalazł się w sejmiku. Niestety, ale marzenie mężczyzny o udziale w krajowej polityce spełźnie na niczym. Okazało się, że obowiązki polityczne mogłyby zniweczyć jego największą pasję, jaką są podróże. Podróżnik postanowił przeprosić swoich wyborców i odejść. Decyzję ogłosił za pośrednictwem specjalnego oświadczenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podróżnik żegna się

Ogłoszenie ze strony popularnego kajakarza znalazło się dzisiaj w oficjalnych mediach związanych z Bezpartyjnymi Samorządowcami. - Jako podróżnik, mieszkaniec Polic, osoba, która całym sercem czuje się ambasadorem Pomorza Zachodniego i całej Polski, podjąłem decyzję o rezygnacji z mandatu radnego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, uznając, że lepiej przysłużę się mojemu miastu, regionowi i krajowi, jako Aleksander Doba podróżnik! Startowałem i wspierałem nie po raz pierwszy listę bezpartyjnych samorządowców. Jestem przekonany, że tak jak ja radzę sobie w podróżach, tak bezpartyjni samorządowcy dobrze poradzą sobie w Sejmiku, beze mnie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na moją osobę. Wierzę, że zrobili to w imię głosowania za wartościami takimi jak wolność, niezależność, odwaga i pasja okrywania rzeczy nowych. Ja pozostaję wierny tym wartościom, dlatego podjąłem decyzję o złożeniu mandatu radnego Sejmiku - napisał polityk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciekły sekrety PiS! Andrzej Duda będzie wściekły
  2. Andrzej Duda ZDEPTANY! Kaczyński nie wytrzyma, kiedy dowie się przez kogo
  3. Andrzej Duda ostatecznie PONIŻONY! Współpracownicy ujawnili wszystko
  4. Znaki zodiaku i ich ognisty temperament. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
Następny artykuł