Ale wpadka! Stuhr gwiazdorzył i stracił 250 000 złotych

Ale wpadka! Stuhr gwiazdorzył i stracił 250 000 złotych

Sytuacja byłaby przezabawna, gdyby nie była tak kuriozalna. Przez swoje gwiazdorzenie popularny aktor Maciej Stuhr stracił nawet 250 tys. złotych. Chociaż aktor zapewne nie musi się martwić o pieniądze, to jednak z pewnością jest to kwota niebagatelna.

Już za tydzień do kin wchodzi trzecia część hitowej serii "Listy do M.". W dwóch pierwszych filmach Stuhr odgrywał jedną z głównych ról Michała Koniecznego, prezentera radiowego. W najnowszej, trzeciej części świątecznego hitu kinowego jednak nie zobaczymy już Maćka Stuhra. Wszystko dlatego, że w tym samym czasie, kiedy odbywały się zdjęcia do filmu, aktor grał równocześnie w innym przeboju - 2 sezonie serialu "Belfer".

Kolosalna strata

Aktor próbował, jak donoszą media, "chwycić dwie sroki za ogon". Chciał zagrać w obu produkcjach, więc próbował wymóc na ekipie "Listów do M." układanie grafiku pod niego. - Myślał, że pogodzi pracę w "Belfrze" i "Listach". Jednak nikt nie chciał się zgodzić na ewentualne przestoje i zmiany planów zdjęciowych ustawianych pod gwiazdora - wyjaśnia jedna z osób pracujących na planie "Listów do M." Przez swoje rozgrywki, a w końcu rezygnację z gry w świątecznym przeboju kinowym Stuhr stracił 250 tys. zł. Nie wiadomo, czy było warto. Twórcy filmu zapowiadają, że trzecia część "Listów do M." zaskoczy wszystkich. Źródło: film.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News