Tego fani naszej mistrzyni olimpijskiej się nie spodziewali. Jej ciało zawstydzi niejedną osobę ciężko harującą na siłowni!

Justyna Kowalczyk ciągle jeszcze nie chce odejść ze sportu. I chwała jej za to. Dzięki treningowemu reżimowi nasza wybitna biegaczka liczy na sukces podczas igrzysk w Pjongczang.

Dzisiaj pani Justyna postanowiła podzielić się ze swoimi fanami  postem na Twitterze i zdjęciem swojego pięknie wyrzeźbionego ciała.

Jakby tu kicnąć, żeby było dobrze? Doceniam możliwość treningu pod dachem. To luksus rzadko mi dany – tak pisała o swojej ciężkiej pracy na siłowni.

screen/twitter.com/JuiceKowalczyk

 

Komentarze pod postem sportsmenki nie pozostawiają złudzeń. Wielu z nas chciałoby się pochwalić takim ciałem jakie posiada pani Justyna. „Ale kaloryfer, czteropak czy co tam kto chce jeszcze będą medale w Korei ja to mówię proszę zapamiętać :)”,  „Te mięśnie brzucha wyglądają genialnie, pół życia takie próbuje robić i nie wyglądają tak dobrze ;)”, „Teraz to już wiem czemu zima i mrozy nie robią na Pani wrażenia. Jak się ma taki kaloryferek..” -dali wyraz swojemu podziwowi internauci.

Biegaczka jest już po inauguracji sezonu. Podczas ostatniego weekendu pani Justyna brała udział w zawodach zorganizowanych przez FIS w fińskim Muonio. Jak na pierwsze starty poszło jej bardzo dobrze. Zajęła dwa razy 3 miejsce na podium oraz jedenastą lokatę.

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

Źródło: twitter.com, Onet.pl

...

Zobacz również