Każdy przypadek wydawania publicznych pieniędzy przez posłów na własne, niezwiązane z dobrem kraju cele, znacząco oburza opinię publiczną. Informacje ujawnione przez dziennikarkę Telewizji Republika oraz „Gazety Polskiej”, Dorotę Kanię, szokują jednak podwójnie. Doszła ona bowiem do źródeł mówiących o… politykach PO bawiących się w klubach go-go za państwowe środki.

Według Kani działacze dzisiejszej opozycji w czasie swoich rządów zdecydowanie nieodpowiednio wydawali publiczne pieniądze. Opinię publiczną oburzają dziś informację o rzekomych środkach przeznaczonych na opłacenie muzyków grających na kolacji Grzegorza Schetyny oraz zawieranie niejasnych kontraktów z obecnym posłem Nowoczesnej Piotrem Misiło.

Dziennikarka twierdzi także, że politycy PO przeznaczali ogromne kwoty państwowych pieniędzy na… erotyczną bieliznę. Oprócz tego wydawać je mieli w restauracjach oraz erotycznych klubach go-go, gdzie spełniali swoje seksualne fantazje.

Posłowie, o których mowa w informacjach ujawnionych przez Kanię, nie odnieśli się jeszcze do jej oskarżeń. Jako że zbulwersowały one opinię publiczną, wkrótce zapewne poznamy jednak ich oficjalne stanowisko w tej sprawie.

...

Zobacz również

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet