To wywołało salwy śmiechu wśród przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Okazało się bowiem, że wyborcy partii rządzącej dali się nabrać na komiczny żart jednego z internautów. Wszystko przez zdjęcie aktora z Klanu podpisane w odpowiedni sposób.

Protest rezydentów podzielił w ostatnich dniach Polskę. Przeciwnicy PiS uważają, że młodzi medycy mają prawo do wyższych pensji i sektor medyczny trzeba dotować większymi pieniędzmi. W opozycji do nich są zwolennicy władzy, którzy wskazują na to, że żądanie podwyżek przez rezydentów to ich fanaberia.

Ci drudzy stali się właśnie ofiarami trollingu jednego z użytkowników Twittera, który potwornie z nich zakpił. Na profilu o nazwie Napalony Wikary pojawiła się bowiem grafika przedstawiająca lekarza z serialu „Klan” z podpisem „Andrzej Górzyński, jeden z protestujących i przymierających głosem rezydentów jest bratankiem generała Marka Dukaczewskiego, szefa Wojskowych Służb informacyjnych oraz działaczem neomarksistowskiej partii Razem”.

Wystarczyło, by wywołać burzę po prawej stronie. Grafikę podano dalej prawie 600 razy. Znalazła się ona na popularnych wśród prawicy profilach i nikt nie zauważył, że Andrzej Górzyński, którego brano za rezydenta-spiskowca, to nikt inny jak serialowy asystent znanego z serialu doktora Pawła Lubicza.

źródło: twitter.com/napalonywikary
źródło: twitter.com/napalonywikary
źródło: twitter.com/Suwerenna
źródło: twitter.comISzafranska

źródło: natemat.pl

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

...

Zobacz również