Gesty powszechnie uważane za obraźliwe nie powinny wchodzić w obieg publiczny, zwłaszcza jeśli skierowane są w stronę państwowych instytucji. Jeszcze gorzej jest, kiedy używa ich młody celebryta na swojej oficjalnej stronie.

Radek Pestka, uczestnik 5. edycji programu „Top Model” opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje wulgarny gest skierowany w stronę Poczty Polskiej. Nie tłumaczy, nie wyjaśnia. Stwierdza tylko, że to „najgorsza instytucja jaka istnieje”.

Część internautów komentujących fotografię, jest niezwykle poruszona jego zachowaniem. W komentarzach wyrazili swoją dezaprobatę wobec tego, co przedstawia zdjęcie.

Co on sobą reprezentuje? – pyta zirytowany użytkownik Instagrama – Co on myśli, że każdy będzie padał przed nim na kolana. Kim on jest? – zaznacza inny.

Głosy poparcia

Część internautów komentujących zdjęcie jednak broni gwiazdora. Ich zdaniem polska poczta pozostawia wiele do życzenia w sprawie dostarczania przesyłek, o czym piszą w komentarzach.

 – Zgadzam się z nim, paczki mają teraz mega opóźnienie, a jeszcze miesiąc do świąt, ja wybieram kuriera – zgodził się z Pestką internauta. – Co do poczty zgadzam się z nim w stu procentach. Ostatnio zamówiłam paczkę, miała do mnie dotrzeć po trzech dniach, a dotarła dopiero po tygodniu – dodał inny.

Radek Pestka to 19-letni mieszkaniec Gdyni, który wystąpił w programie Top Model 5. Tam zmienił swój wizerunek nie do poznania i od tej pory rozpoczął pracę w modelingu. Poza tym jest wielkim pasjonatem mody i dobrego stylu. Kocha ubrania, dlatego pracuje również w sklepie odzieżowym, w którym spełnia się jako sprzedawca i pomaga swoim klientkom w doborze odpowiednich ubrań.

Co sądzicie o zachowaniu gwiazdora?

...

Zobacz również

fot. instagram.com/radekpestka
fot. instagram.com/radekpestka
fot. instagram.com/radekpestka
fot. instagram.com/radekpestka

Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?