Słynna sieć znika z Polski. Czyści magazyny, ogromne promocje

Słynna sieć znika z Polski. Czyści magazyny, ogromne promocje

Już niedługo z polskiego rynku zniknie kolejna znana i lubiana sieć. Zajmująca się sprzedażą obuwia Aldo z nieznanych powodów ogłosiła swoje wycofanie z naszego kraju. Powodów tej decyzji oprócz decydentów, nie zna nikt, nawet pracownicy sklepów. 

Pochodząca z Montrealu firma od 13 rozwijała swoją obecność nad Wisłą, co przynosiło jej niemałe zyski. Dowodem na to może być fakt powstawania nowych sklepów oraz rozbudowywania i unowocześniania już istniejących. We wrześniu 2017 roku otwarto ostatni sklep Aldo w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Oddział marki posiadają wszystkie większe polskie miasta, lecz wydaje się, że ostatecznie coś nie zagrało. Jak podaje portal Wizaz.pl już w maju zamknięto sklep Aldo w Złotych Trasach. Sklep n Białołęce ma być natomiast zlikwidowany już w przyszłym miesiącu. Aldo zdążyło wycofać się już z Wrocławia, w pozostałych miastach trwa wielka wyprzedaż jej produktów. W sklepach kanadyjskiej marki kupić można każde obuwie za połowę dotychczasowej ceny. Promocja łączy się z innymi obowiązującymi promocjami. Wyprzedaż nie obejmuje sandałów.

Aldo czyści magazyny i opuszcza Polskę

Montrealskie przedsiębiorstwo istnieje od 1972 roku. Do Polski zawitało w 2005 roku. Próbujący uzyskać jakiekolwiek konkrety w sprawie likwidacji jej sklepów, odbili się od szefostwa jak od ściany. W podobnej sytuacji są pracownicy, których także nie poinformowano o powodach takiej decyzji. Aldo posiada ponad 3 tys. placówek na całym świecie, które w zależności od kraju mogą nazywać się również Call It Spring lub Globo. Sklepy firmy prowadziła do tej pory Empik Media & Fashion, która już trzy lat temu odeszła od opieki nad sklepami odzieżowymi GAP i River Island, które natychmiastowo zniknęły z Polski. Decyzja o zlikwidowaniu polskiego Aldo może pochodzić więc od Empika, jej powody nadal jednak są dla nas zagadką. Dobrą wiadomością dla miłośników produktów kanadyjskiej firmy obuwniczej jest to, że będzie można kupić je przez internet, za pośrednictwem Zalando czy eObuwie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie
  2. Gwiazdor disco polo miał wypadek! Wpakował się pod TIRa
  3. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
źródło: businessinsider.com.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News