Zwiastun Aladyna jest poruszający. Co zdradza trailer?

Zwiastun Aladyna jest poruszający. Co zdradza trailer? Źródło: Youtube/Will Smith

Aladyn - zwiastun filmu, na który czekają wszyscy mali i duzi fani bajek Disneya. Kultowa produkcja z 1992 roku, podobnie jak ostatnio "Piękna i Bestia", doczekała się odświeżenia. Zdradzamy, co można zobaczyć w najnowszym trailerze!

Aladyn - zwiastun filmu opartego na filmie animowanym Disneya budzi emocje. Film "Aladyn" został wyreżyserowany przez Guya Ritchie'go na podstawie scenariusza napisanego przez Johna Augusta.

Jego akcja toczy się w mieście Agrabahu. Ubogi chłopiec Aladyn zakochuje się bez pamięci w pięknej księżniczce Dżasminie. Gdy znajduje magiczną lampę z Dżinem, prosi go o spełnienie swoich trzech marzeń. W zwiastunie widzimy światowej klasy aktorów, piękne plenery i cudowne stroje. Co jeszcze zdradza trailer Aladyna?

Aladyn - zwiastun, na który czekają wszyscy. Zachwycający trailer baśni o Aladynie

Drugi zwiastun pełnometrażowego filmu "Aladyn" miał swoją premierę 12 marca w amerykańskim programie śniadaniowym "Good Morning America" i, w przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna, głównie przedstawia relację Aladyna i Dżina. Trailer obfituje w żarty Dżina i zabawne momenty. Przepełniony jest również przepięknymi sceneriami, bogatymi strojami i muzyką.

Zwiastun zaczyna się od ucieczki Aladyna przed dwoma mężczyznami, którzy ścigają go za kradzież. Próbując ich zgubić, Aladyn skacze po dachach budynków, przewraca rusztowania, wpina się konstrukcje, a to wszystko w towarzystwie swojej małpki. To właśnie wtedy bohater ma okazję po raz pierwszy zobaczyć urodziwą Księżniczkę Dżasminę.

W kolejnych minutach możemy zobaczyć to, na co wszyscy czekali, niebieskiego Willa Smitha, który wcielił się właśnie w rolę Dżina. Najbardziej ekscytującym momentem jest chwila, gdy widzimy Dżasminę i Aladyna lecących na magicznym dywanie po raz pierwszy śpiewających „A Whole New World”.

Gwiazdami filmu "Aladyn" są: Mena Massoud jako Aladyn, Naomi Scott jako Dżasmina i oczywiście Will Smith w roli Dżina. Premiera filmu "Aladyn" zapowiedziana jest na 24 maja 2019 roku. Nie możemy się już doczekać! Obejrzyj zwiastun i przekonaj się, dlaczego warto wybrać się na to do kina.

 

Aladyn piosenki, które każdy pamięta z dzieciństwa

W filmie nie zabraknie kultowych piosenek z filmu animowanego "Aladyn". Will Smith jako Dżin zaśpiewał „Friend Like Me”, piosenkę pierwotnie wykonywaną przez Robina Williamsa. W najnowszej wersji baśni będziemy mieć też okazję wysłuchać głównej melodii filmu, czyli „A Whole New Świat ”("Wspaniały świat"). Piosenka ta zdobyła nagrodę Grammy jako pierwsza piosenka z produkcji Disneya oraz nagrodę Oscara. 

Aladyn jest częścią trwającej kampanii Disneya mającej na celu "odświeżenie" starych historii i adaptację animowanych klasyków na pełnometrażowe filmy. Podobnie, jak to było w przypadku poprzedniej produkcji filmowej Disneya "Piękna i Bestia", na pewno usłyszymy w "Aladynie" kilka zupełnie nowych piosenek. Magiczna historia obfituje w nowe sceny i przygody, więc najpewniej pojawią się też nowe piosenki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. X-Men: Mroczna Phoenix - premiera, zwiastun, trailer 2019
  2. Gra o Tron S08E06 online. Gdzie obejrzeć za darmo?
  3. John Wick 3 - kiedy premiera w Polsce? Trailer filmu
  4. The Rain 2. Drugi sezon serialu Netflix
  5. The Society - trailer serialu Netflix
Następny artykuł