Brytyjski portal IBTimes (International Buissnes Times) donosi o pokazowej egzekucji kilkunastu dżihadystów z terrorystycznej organizacji ISIS. Egzekucji dokonała inna islamska organizacja terrorystyczna – syryjska Al-Kaida.

Syryjska Al-Kaida dokonała pokazowej (w stylu ISIS) egzekucji 18 bojowników tzw. Państwa Islamskiego i opublikowała w sieci nagranie.

fot. youtube
fot. youtube

Na opublikowanym nagraniu widzimy skutych kajdankami kilkunastu mężczyzn ubranych w typowe dla dżihadystów z Państwa Islamskiego czarnych strojach oraz ubranych w pomarańczowe stroje (w które ISIS ubiera swoje ofiary) członków Al-Kaidy.

Całe nagranie zmontowane jest w typowy dla ISIS stylu. Jedyną różnicą jest sposób wykonania egzekucji – strzał w tył głowy zamiast spalenia żywcem, utopienia bądź poderżnięcia gardła.

fot. youtube
fot. youtube

19-minutowe nagranie skupia się głównie na twarzach schwytanych członków ISIS, na których zaraz zostanie dokonana pokazowa egzekucja.

fot. youtube
fot. youtube

Przed samą egzekucją jeden z członków Al-Kaidy wygłasza oświadczenie, w którym m.in. potępia organizację Państwo Islamskie za przelewanie krwi muzułmanów i przywłaszczanie ich majątków.

2A21FBF800000578-0-image-a-2_1435736066137
fot. youtube

To bodaj pierwszy tak wyraźny sygnał, że inne organizacje terrorystyczne fundamentalistycznych muzułmanów wypowiedziały otwartą wojnę tzw. Państwu Islamskiemu.

Nagranie można obejrzeć pod tym LINKIEM jednak ostrzegamy, że jest ono drastyczne i przeznaczone dla osób 18+.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również