Jak poinformował redaktor naczelny portalu filmpolski.pl, Jarosław Czembrowski, na jego skrzynkę mailowa wpływają co chwila prośby od aktorów i innych osób pracujących przy filmie „Smoleńsk” o usunięcie ich z listy nazwisk osób, które miały wkład w powstanie filmu. 

Redaktor naczelny portalu filmpolski.pl, Jarosław Czembrowski opublikował niedawno tzw. listę płac filmu „Smoleńsk”, tj. listę osób, które w ten czy inny sposób przyczyniły się do powstania filmu. Na liście znajdują się aktorzy, scenarzyści, operatorzy kamer a także osoby zajmujące się transportem i cateringiem.

Niedługo po publikacji listy, na skrzynkę Czembrowskiego zaczęły napływać prośby od osób umieszczonych na liście, by usunięto ich nazwisko.

 – Wczoraj opublikowałem w serwisie „listę płac” „Smoleńska”. Zastanawiałem się czy i kiedy pojawią się prośby i groźby, żeby usunąć ten tytuł z filmografii. Dziś rano czekały już na mnie dwie: „Mam pilną sprawę. Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w Smoleńsku” – poinformował na jednym z portali społecznościowych Czembrowski.

Redaktor naczelny filmpolski.pl nie zdradza jednak, o których aktorów chodzi.

Bez tytułu

https://www.youtube.com/watch?v=huveY6NEa2Q

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również