Aktorkę M jak Miłość uwielbiali wszyscy. Po tych słowach śmieje się z niej cała Polska

Aktorkę M jak Miłość uwielbiali wszyscy. Po tych słowach śmieje się z niej cała Polska Źródło: Fot. YouTube.com

Ależ wpadka! Po tych słowach gwiazdy "M jak Miłość" internet ryknął śmiechem. Aktorka doszczętnie poniżona w sieci. Internauci nie mają litości, bezlitosnym śmiechom nie ma końca.

Takiej kompromitacji dawno nie było. Celebrytka zabrała głos w temacie, w którym jak się okazuje nie ma podstawowej wiedzy. Po słowach gwiazdy naukowcy przecierają oczy ze zdumienia.

Gwiazda "M jak Miłość" palnęła głupotę

Ludzie nauki są w szoku. Oburzają się, że popularne osoby pozwalają sobie na opowiadanie głupot. Mega wpadka przytrafia się Joannie Koroniewskiej, która w uwielbianej przez Polaków "emce" grała córkę Lucjana i Barbary Mostowiaków, czyli Małgorzatę Chodakowską. Aktorka postanowiła bowiem zabrać głos na temat zdrowego żywienia. Po jej słowach naukowcy złapali się za głowy, a internet ryknął śmiechem.

Joanna Koroniewska o zdrowym odżywianiu

- Objedzona czterema pączkami i całą pizzą (znalazłam w końcu pyszną pizzerię, w której można też zjeść pizzę bez glutenu) uroczyście postanawiam się ruszyć (na ile oczywiście pozwolą okoliczności) i zadbać o siebie - pochwaliła się celebrytka na Instagramie Jedna z osób obserwujących profil Koroniewskiej zarzuciła aktorce, iż bezmyślnie podąża za modą. Na tę uwagę gwiazda postanowiła odpowiedzieć w sposób naukowy. Sęk w tym, że palnęła totalne głupstwo. - Generalnie nie o modę chodzi. Kiedyś gluten miał naście chromosomów, a dziś ponad 50, co oznacza, że jest baaardzo przetworzony i dla zdrowia warto go po prostu ograniczać - napisała Koroniewska. W związku z powyższymi słowami, aktorka naraziła się na totalną krytykę. - Nie da się policzyć, ile chromosomów posiada gluten, ponieważ nie ma ich wcale. Gluten to białkowy kompleks gluteniny i gliadyny. Nie jest to organizm. Aktorka myślała być może o pszenicy, ale pomyliła wątki i palnęła głupotę, pisząc z pozycji ekspertki - czytamy na blogu Łukasza Sakowskiego, totylkoteoria.pl

Internet ryknął śmiechem

- Najgorsze jest w tym, że tym gwiazdkom wydaję się, że zjadły wszystkie rozumy, a głupota ich wypowiedzi aż boli. Niestety często gawiedź to przyjmuje, bo Pani z tv powiedziała, jakby to była prawda objawiona - napisał internauta. - No cóż... gdyby głupota umiała latać - zakpił kolejny użytkownik sieci. Proponowane linki:
  1. Kapitalna aktorka wraca do "M jak Miłość"! Ale jest jeszcze lepsza informacja
  2. Widzowie załamani! Koszmarna śmierć zmieni "M jak Miłość"
  3. Widzowie ryknęli śmiechem. Kuriozalna wpadka w "M jak Miłość"
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł