Ależ wpadka! Po tych słowach gwiazdy „M jak Miłość” internet ryknął śmiechem. Aktorka doszczętnie poniżona w sieci. Internauci nie mają litości, bezlitosnym śmiechom nie ma końca.

Takiej kompromitacji dawno nie było. Celebrytka zabrała głos w temacie, w którym jak się okazuje nie ma podstawowej wiedzy. Po słowach gwiazdy naukowcy przecierają oczy ze zdumienia.

Gwiazda „M jak Miłość” palnęła głupotę

Ludzie nauki są w szoku. Oburzają się, że popularne osoby pozwalają sobie na opowiadanie głupot.

Mega wpadka przytrafia się Joannie Koroniewskiej, która w uwielbianej przez Polaków „emce” grała córkę Lucjana i Barbary Mostowiaków, czyli Małgorzatę Chodakowską.

Aktorka postanowiła bowiem zabrać głos na temat zdrowego żywienia. Po jej słowach naukowcy złapali się za głowy, a internet ryknął śmiechem.

Joanna Koroniewska o zdrowym odżywianiu

– Objedzona czterema pączkami i całą pizzą (znalazłam w końcu pyszną pizzerię, w której można też zjeść pizzę bez glutenu) uroczyście postanawiam się ruszyć (na ile oczywiście pozwolą okoliczności) i zadbać o siebie – pochwaliła się celebrytka na Instagramie

Jedna z osób obserwujących profil Koroniewskiej zarzuciła aktorce, iż bezmyślnie podąża za modą. Na tę uwagę gwiazda postanowiła odpowiedzieć w sposób naukowy. Sęk w tym, że palnęła totalne głupstwo.

– Generalnie nie o modę chodzi. Kiedyś gluten miał naście chromosomów, a dziś ponad 50, co oznacza, że jest baaardzo przetworzony i dla zdrowia warto go po prostu ograniczać – napisała Koroniewska.

W związku z powyższymi słowami, aktorka naraziła się na totalną krytykę.

– Nie da się policzyć, ile chromosomów posiada gluten, ponieważ nie ma ich wcale. Gluten to białkowy kompleks gluteniny i gliadyny. Nie jest to organizm. Aktorka myślała być może o pszenicy, ale pomyliła wątki i palnęła głupotę, pisząc z pozycji ekspertki – czytamy na blogu Łukasza Sakowskiego, totylkoteoria.pl

Internet ryknął śmiechem

– Najgorsze jest w tym, że tym gwiazdkom wydaję się, że zjadły wszystkie rozumy, a głupota ich wypowiedzi aż boli. Niestety często gawiedź to przyjmuje, bo Pani z tv powiedziała, jakby to była prawda objawiona – napisał internauta.

– No cóż… gdyby głupota umiała latać – zakpił kolejny użytkownik sieci.

Proponowane linki:

  1. Kapitalna aktorka wraca do „M jak Miłość”! Ale jest jeszcze lepsza informacja
  2. Widzowie załamani! Koszmarna śmierć zmieni „M jak Miłość”
  3. Widzowie ryknęli śmiechem. Kuriozalna wpadka w „M jak Miłość”

Meghan Markle: O tych zdjęciach wolałaby zapomnieć!

"Taniec z gwiazdami": 7 par, które połączył program

Źródło: pomponik.pl

Zobacz również