31-letnia Olga O., aktorka znana m.in. z roli w serialu „Ojciec Mateusz” została aresztowana przez warszawską policję za kradzież biżuterii o wartości 50 tysięcy złotych. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Do kradzieży doszło w jednym z warszawskich fitness klubów. Olga O. wykorzystała nieuwagę ćwiczącej obok niej kobiety, która ściągnęła drogie pierścionki z dłoni i zostawiła je na pobliskim parapecie.

 – Łupem Olgi O. padła wysadzana szafirami i brylantami drogocenna obrączka z białego złota oraz pierścionek z tymi samymi kamieniami, warte w sumie 50 tysięcy złotych – powiedział mediom rzecznik stołecznej policji.

Gdy ofiara kradzieży zorientowała się, że jej własność zniknęła, było już za późno, ponieważ Olga O. wyszła z fitness klubu. Przez jakiś czas bezskutecznie próbowała odnaleźć skradzione pierścionki wieszając ogłoszenia w fitness klubie.

Na ślad skradzionej biżuterii natrafiono dopiero po przejrzeniu monitoringu, na którym widać aktorkę najpierw oglądającą pierścionki, a potem – korzystając z nieuwagi właścicielki – chowającą je do kieszeni.

Niedługo po tym warszawska policja odnalazła Olgę O. w jej mieszkaniu, gdzie odnaleziono skradzioną biżuterię. Aktorce grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Olga O. to aktorka telewizyjna i teatralna znana głównie z roli w „Przyjaciółkach”, „Przepisie na życie” czy w serialu „Ojciec Mateusz”.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: policja.waw.pl

...

Zobacz również