Uwielbiana aktorka z M jak Miłość urodziła! Pokazała śliczne zdjęcie dziecka

Uwielbiana aktorka z M jak Miłość urodziła! Pokazała śliczne zdjęcie dziecka

"M jak Miłość" pozwoliło jej zdobyć popularność fanów w całej Polsce. Serialowa Mirka stoi teraz przed trudnym zadaniem. Angelika Piechowiak właśnie została mamą, a o swoim szczęściu poinformowała natychmiast fanów.

"M jak Miłość" właśnie powróciło po letniej przerwie na anteny. W nieco uszczuplonym składzie, wciąż jednak zaskakuje fanów. Jedną z gwiazd, które wypromowali producenci jest Angelika Piechowiak. Media aż huczą, bo właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko!

Gwiazda "M jak Miłość" urodziła dziecko. Znamy płeć

Serialowa Mirka miała niezwykły urok i zdolność... do wpadania w tarapaty. Wraz z Irkiem stworzyła nieprawdopodobną parę, którą pokochali natychmiast widzowie. Scenarzyści wysłali ukochanych do Poznania, a Piechowiak tym samym musiała zniknąć z planu. Na swoim Instagramie aktorka właśnie przekazała radosną nowinę. Została po raz pierwszy mamą córeczki. Choć nie podała imienia, fani w komentarzach już zaznaczają, że z pewnością mała przejmie urodę po mamie. Dodatkowo aktorka uroczo podkreśliła, że narodziny dziecka przypadły... na drugą rocznicę jej ślubu. Szczęśliwi rodzice nie mogą się nacieszyć widokiem nowego członka rodziny. - 23 września - w pierwszy dzień jesieni i zodiakalnej Wagi, naszą drugą rocznicę ślubu, w niedziele, w samo południe, pewna młoda dama postanowiła zaszczycić świat swoją obecnością, czyniąc ten dzień absolutnie najpiękniejszym w naszym życiu... Można sobie różne rzeczy wyobrażać, ale to jest po prostu kosmos... - napisała oszołomiona aktorka pod zdjęciem.

Baby boom

W ostatnim czasie, wiele gwiazd doczekało się przyjścia na świat dzieci. Dwa tygodnie temu mamą po raz trzeci została Małgorzata Socha. W uroczym wpisie na Instagramie poinformowała fanów o tym, że wśród gromadki pojawił się wreszcie chłopiec. Stanisław podobno ma się dobrze, a aktorka na razie zrezygnowała z pracy zawodowej na rzecz opieki nad dziećmi. Media niedawno obiegło zdjęcie, które udostępniła Kasia Cichopek. Aktorka kultowej telenoweli, a prywatnie przyjaciółka Angeliki Piechowiak, stała z balonami z dość pokaźnym brzuszkiem. Uspokoiła jednak po chwili fanów, sugerując, że w ciąży jest jej serialowa bohaterka Kinga Zduńska! Serialowa Justyna, czyli Olga Kalicka również będzie musiała zniknąć z planu na jakiś czas. Tabloidy donoszą, że gwiazda telewizyjnej dwójki już niedługo zostanie mamą! Zmiana w życiu prywatnym nierzadko wiążę się ze zmianą scenariusza. Nie wiadomo jednak, jaki plan dla postaci aktorki mają autorzy "M jak Miłość".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Angelika Piechowiak u szczytu kariery

Zaczynała na małym ekranie w sitcomie "Lokatorzy". Później, stała się rozpoznawalna dzięki roli w "Pensjonacie pod Różą". Dopiero "M jak Miłość" przyniosło jej szeroką popularność, a ona sama ciepło wypowiadała się o czasie spędzonym na planie. Jest założycielką agencji produkcyjnej. Za mąż wyszła dwa lata temu za fotografa Rafała Olejniczaka. Tabloidy dotarły do informacji, że ponownie może wrócić na plan hitu TVP 2. M jak Miłość IG/ Angelika PiechowiakZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Socha urodziła! Znamy płeć i imię dziecka
  2. Małgorzata Socha w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę
  3. Zenek Martyniuk gwiazdą TVP! Widzowie w euforii
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News