aktorka, wychowanie syna
screen/YouTube/The Ellen Show
Wiadomości Pikio - 19 Kwietnia 2019

Znana aktorka wychowuje syna, który zamienia się w dziewczynkę. Twierdzi, że 7-latek ma prawo być kim chce

Ta aktorka zdecydowała się na niestandardowe metody wychowawcze. Wszystko wskazuje na to, że jej 7-letni syn powoli zamienia się w dziewczynkę. Matka nie zamierza protestować i wspiera swoje dziecko w poszukiwaniu własnej tożsamości.

Znana aktorka ma bardzo otwarte podejście do wychowania swojego dziecka. Gwiazda Hollywood przyznaje, że ma zamiar wspierać swoje dziecko w poszukiwaniu własnej tożsamości i w pełni akceptuje, że najprawdopodobniej jest ono osobą transpłciową. Jej 7-letni syn przejawia coraz więcej dziewczęcych zachowań i być może w przyszłości zdecyduje się na zmianę płci.

Amerykańska aktorka Chalize Theron - bo o niej tu mowa - doczekała się dwójki dzieci. Ma 3-letnią córeczkę August i 7-letniego syna Jacksona. Jak się jednak okazało, u chłopca pojawiły się zachowania nieadekwatne do jego biologicznej płci. Dla popularnej matki nie jest to jednak powód do niepokoju. Aktorka ma zamiar wspierać swojego syna w każdej sytuacji.

Justyna Żyła wraca do Tańca z GwiazdamiJustyna Żyła wraca do "Tańca z Gwiazdami". Już niedługo znów zobaczycie ją na parkiecieCzytaj dalej

Aktorka twierdzi, że jej 7-letni syn jest dziewczynką. W wieku trzech lat powiedział: "Nie jestem chłopcem"

Charlize Theron nie zamierza ograniczać 7-letniego Jacksona. Otwarcie przyznała, że należy mówić o nim jako o dziewczynce. Dziecko coraz częściej nosi dziewczęce stroje, nosi długie włosy i przejawia zainteresowania charakterystyczne dla dziewczynek. Gwiazda wspomina, że Jackson bardzo wcześnie odkrył swoją prawdziwą tożsamość:

- Tak, ja również myślałam, że to chłopiec. Dopóki nie spojrzała na mnie w wieku trzech lat i nie powiedziała "nie jestem chłopcem" - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów. 

Theron chce przede wszystkim stworzyć otwarty i tolerancyjny dom dla swoich dzieci. Sama wychowała się w patologicznej rodzinie i nie chciałaby, aby jej pociechom stała się jakakolwiek krzywda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

Charlize Theron to niejedyna aktorka, która zdecydowała się na takie metody wychowawcze

Charlize Theron to niejedyna aktorka, która w bardzo otwarty sposób podchodzi do płci swoich dzieci. Tolerancyjną postawę można zaobserwować między innymi u Angeliny Jolie. Ona również wspiera ruch LGBT i w bardzo otwarty sposób odnosi się do płci swojej córki Shiloh. Wokalistka Pink także pozostawia dużą swobodę swojemu dziecku i towarzyszy mu w jak najlepszym zrozumieniu siebie.

Matka 7-letniego Jacksona nie ma żadnych wątpliwości i jest przekonana o słuszności swoich decyzji:

- Mam dwie piękne córki i jak każdy rodzic chcę je chronić. Urodziły się w świecie, w którym mogą decydować, kim chcą, a ja nie mogę robić tego za nie - przyznała Theron.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

maryla rodowiczMaryla Rodowicz przeszła przez piekło. Tragiczne sekrety jej przeszłości wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News