Powrót uwielbianej przez widzów aktorki do „M jak Miłość” bardzo ucieszył widzów oraz samą gwiazdę! Co ciekawe, zbiegło się to w czasie z fantastycznym wydarzeniem w jej życiu prywatnym.

Kiedy kilka lat temu Monika Krzywkowska zniknęła z ekranów, wielu fanów zastanawiało się, co dzieje się z artystką. Jak się właśnie okazało, nie było to spowodowane brakiem zawodowych propozycji i perspektyw.

Aktorka dowiedziała się bowiem wtedy, że jest bardzo poważnie chora. Obecnie przyznaje, iż całkowicie odmieniło to jej spojrzenie na codzienne życie.

Szokująca diagnoza

– Cztery lata temu dowiedziałam się, że mam czerniaka. Kiedy słyszy się taką diagnozę, to oddałoby się wszystkie role świata, żeby tylko być zdrową – wyznała w rozmowie z „Pani” Krzywkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Duda szczerze o swoim małżeństwie. „Nie mieliśmy nic”

– Zanim znalazłam się na stole operacyjnym, przeszłam wszystkie etapy, jakie przechodzą osoby w takiej sytuacji: niedowierzania, przerażenia, złości, rozpaczy, kalkulowania, ile mi jeszcze zostało życia, bo wtedy snułam wyłącznie czarne scenariusze. To było bardzo bolesne doświadczenie – zdradziła także gwiazda.

Najnowszy plan – powrót do „M jak Miłość”

Ostatecznie Krzywkowskiej udało się wygrać z chorobą. Nauczona trudnymi doświadczeniami postanowiła przewartościować swoje życie, ale także wrócić do aktywnej zawodowej pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Źle z Marylą Rodowicz! Piosenkarka musiała odwołać koncert

– Dbam o siebie, zdrowo się odżywiam, sporo schudłam, co było moim marzeniem od lat, bo zawsze chciałam być wiotką kobietą. Bardziej korzystam z życia, nie oszczędzam. Jeśli chcę sprawić sobie przyjemność, to robię to teraz, a nie odkładam na bliżej nieokreśloną przyszłość – ujawniła gwiazda.

Jej powrót na ekrany niezwykle cieszy fanów. Są jednak przede wszystkim szczęśliwi z powodu powrotu do zdrowia ulubienicy po naprawdę trudnych doświadczeniach.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar polskiej sportsmenki! Poszło o nagie zdjęcia

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku