Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM

Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM Źródło: fot. pixnio.pl

Znana aktorka trafiła na szpitalny OIOM po tym, jak doznała obszernych poparzeń. Artystka jest w ciężkim stanie i obecnie walczy o życie. Jej kariera uległa całkowitemu zwaleniu.

Wczoraj wieczorem rosyjska aktorka Marianna Rubinchik trafiła na OIOM jednego z moskiewskich szpitali po tym, jak ciężkiemu poparzeniu uległo 51 proc jej ciała. Jak podaje "Fakt" gwiazda znajduje się pod bacznym okiem lekarzy i walczy o życie. Nie wiadomo dokładnie, w jak bardzo ciężkim stanie znajduje się gwiazda. Sądząc jednak po obrażeniach, których doznała i okolicznościach zdarzenia, można powiedzieć, że leczenie będzie dla niej długie i bolesne. Do wypadku, który spowodował tak rozległe rany, doszło, gdy aktorka wypoczywała poza miastem. Prawdopodobnie samodzielnie powiadomiła lekarzy.

Marianna Rubinchik trafiła na OIOM

Latem wielu Rosjan wyjeżdża na ogromnie popularne dacze, czyli większe lub mniejsze posiadłości poza miastem. Takie miejsce posiada również aktorka, która udała się na wakacje sama. Rubinchik jest palaczką i uwielbia palić papierosy w łóżku. Zanim doszło do wypadku, artystka zasnęła z papierosem w dłoni. Był to początek tragedii. Od niedopałka zajęła się pościel, pod którą leżała. Ta paląc się, dotkliwie ją poparzyła. Teraz aktorka znajduje się na moskiewskim OIOMIe. Rubichnik będzie niezwykle trudno wyzdrowieć i powrócić do pełni sprawności. Kariera i występy będą musiały poczekać, o ile w ogóle Rosjanka będzie mogła do ich powrócić. Nie łatwo jest przecież dojść do zdrowia po takich oparzeniach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  2. Posłowie PiS tracą grunt pod nogami. Flagowy projekt obrócił się przeciwko nim
  3. Kilka zasad, dzięki którym zrobisz idealną kreskę eyelinerem
  4. PRAWDZIWA MAKABRA! W jej domu odkryto stos martwych zwierząt
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News