Aktorka "M jak Miłość" może już z tego nie wyjść. Po raz pierwszy ujawnia

Aktorka "M jak Miłość" może już z tego nie wyjść. Po raz pierwszy ujawnia Źródło: screen youtube.com/przeAmbitniPL

Gwiazda serialu "M jak miłość" ostatnio przeżywała trudne chwile w swoim małżeństwie. Ciągła praca i choroba znacząco wpłynęły na jej związek. Czy uda jej się jeszcze wszystko uratować?

Barbara Kurdej-Szatan jest żoną muzyka Rafała Szatana, który od dłuższego czasu pracuje nad swoją płytą. Mężczyzna praktycznie każdą wolną chwilę spędza na pracy w swoim studiu. Cały czas pracuje nad swoją płytą, jednak jak na razie nie widać rezultatów jego działań. Dodatkowo jego żona również bardzo jest zaangażowana w swoją karierę. Aktorka gra w popularnym serialu "M jak miłość" a także w teatrze. Prowadzi również show "Kocham cię Polsko". Jest bardzo aktywna zawodowo.

Kryzys w małżeństwie gwiazdy "M jak miłość"

Oboje mają bardzo wybuchowe charaktery. Dodatkowo Rafał Szatan jest bardzo zazdrosny o swoją żonę. Barbara na planie serialu często bierze udział w pikantnych scenach, a jej filmowymi partnerami są bardzo przystojni mężczyźni. Kobieta z częścią z nich pozostaje w bardzo bliskich relacjach także poza planem. Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo urokliwą i ponętną osobą, nie dziwi więc fakt, że przyciąga do siebie rzeszę mężczyzn. Nie do końca podoba się to jej mężowi, pomimo że jak na razie nie dała mu powodów do zazdrości. Małżeństwo wychowuje razem córeczkę Hanię, która ma 6 lat. Niestety ze względu na dużą ilość pracy rodziców, najczęściej opiekuje się nią babcia lub opiekunka. Małżonkowie już teraz myślą o kolejnym dziecku, jednak przy takim natłoku pracy i boreliozie, na którą choruje aktorka, raczej prędko się nie zdecydują na ten ruch. Dodatkowym problemem małżonków jest wciąż opóźniająca się płyta Rafała. Muzyk spędza bardzo dużo czasu w studiu mieszczącym się w ich piwnicy. Mimo to nadal nie udało mu się zakończyć swojego projektu. Te wszystkie czynniki wraz z ich charakterami dają nam naprawdę wybuchowe połączenie. Pomiędzy małżonkami często dochodzi do spięć.

 - Czasem warto zatrzymać się na chwilę, spojrzeć na wszystko z góry i zastanowić się, czy na pewno idziemy właściwą drogą - pisze na swoim Facebooku muzyk.

Małżeństwo niedawno wróciło z wakacji na Krecie. Taki odpoczynek zdecydowanie się im należał, jednak czy wystarczy, aby załagodzić ich ostatnie zgrzyty? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W dzieciństwie KAŻDY Polak się nim zachwycał. Żałoba w TVP
  2. O gwiazdorze TVN mówiła cała Polska. W tajemnicy zrobił coś szokującego
  3. Małgorzata Wassermann występuje przeciw PiS i odchodzi z Sejmu!
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News