Tajemnicza śmierć słynnej aktorki. Widzowie pokochali ją za rolę w kultowym filmie

Tajemnicza śmierć słynnej aktorki. Widzowie pokochali ją za rolę w kultowym filmie Źródło: .

Aktorka, którą wszyscy pokochali za rolę w kultowym filmie, nie żyje. Śmierć kobiety owiana jest wielką tajemnicą, nikt nie wie, jak doszło do jej śmierci.

Aktorka wcieliła się w główną postać w jednym z najsłynniejszych filmów w historii kinematografii. Dziś wyszło na jaw, że niesamowita gwiazda kina nie żyje. 

Aktorka znana z kultowego filmu nie żyje 

26 grudnia odeszła w wieku 73 lat Sue Lyon. Aktorka zasłynęła z roli w jednym z najważniejszych filmów, jaki ukazał się w kinie, którzy przeszedł już do historii, jako wybitne dzieło. "Lolita" na podstawie powieści Vladimira Nabokova, wyreżyserowana przez Stanleya Kubricka, stała się dla Sue Lyon przepustką do kariery.

Sue Lyon, wcielając się w tytułową "Lolitę", zdobyła ogromną, światową sławę. Na etapie przesłuchań do filmu Stanleya Kubricka pokonała konkurencję, czyli ponad 800 innych dziewcząt, które także marzyły o wcieleniu się w tytułową bohaterkę filmu. Kiedy Sue Lyon wcielała się w postać "Lolity" miała zaledwie 14 lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za postać "Lolity" Sue Lyon otrzymała Złoty Glob dla najbardziej obiecującej młodej aktorki. W kultowym dziele Kubricka w rolę profesora Humberta Humberta wcielił się James Mason, tworząc razem z Sue Lyon niezwykle zgrany duet.  

Sue Lyon po "Lolicie", w 1964 roku zagrała w „Nocy iguany” u boku Richarda Burtona i Avy Gardner. Jednak żadna inna rola po "Lolicie" nie dała jej takiego rozgłosu. Aktorka poza występowaniem na ekranie próbowała swoich sił w modelingu. 

Niewyjaśnione okoliczności śmierci 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Chociaż od śmierci aktorki minęły już dwa dni, to nadal nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do jej śmierci. Jedyna informacja, jaka się pojawiła dotyczyła słabego stanu zdrowia, który pogarszał się już od jakiegoś czasu. Komentarz dla dziennikarzy „The New York Times” udzielił przyjaciel aktorki, Phil Syracopoulous.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

źródło: wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News