Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi

Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi Źródło: Telewizja Mazury YouTube.com

Aktorka przed laty rozkochała w sobie widzów rolą Patrycji w "Lokatorach", w których u boku Michała Milowicza tworzyła portret wyjątkowo barwnej rodziny. Choć wydawało się, że to właśnie dzięki tej roli będzie mogła wreszcie odnieść swój upragniony sukces, Małgorzata Lewińska nagle znikła. Wiemy, co dziś robi aktorka.

Aktorka ujęła nie tylko autentycznością granej przez siebie postaci, ale też naturalnością i szerokim uśmiechem. Wszystko to, że na zawsze zapadła w pamięci wszystkich zasiadających przed telewizorami. Dlaczego Małgorzata Lewińska zdecydowała się na podjęcie tak nietypowej decyzji? 

Nie ukrywa, że jako aktorka długo czekała na swoją szansę

Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że naczekała się zanim ktoś zechciał dać jej szansę po tym, jak ukończyła studia w stołecznej szkole teatralnej. Jedyne, co jej wtedy proponowano to role w reklamach, a kiedy wydawało się, że rola w szalenie popularnym "Klanie" pozwoli jej karierze nabrać tempa, to okazało się, że nikt zbytnio nie przywiązał uwagi do postaci granej przez Lewińską. Dopiero po latach znalazła się na szczycie, a to wszystko ze względu na udział w sitcomie "Lokatorzy". Po zakończeniu produkcji aktorka podjęła niespodziewaną decyzję. Chyba nikt nie mógł się tego spodziewać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Lewińska zdecydowała się wycofać z pierwszej linii show-biznesu

Aktorka nigdy nie ukrywała, że nie chce być sławną osobą, a jedynie grać, gdyż właśnie to kocha robić. Rola w "Przedwiośniu" oraz wcielanie się w serialową Patrycję pozwoliło jej zarabiać na życie swoją pasją. Kiedy jednak wszyscy myśleli, że oto właśnie zaczyna się jej czas, ona odsunęła się w cień. Stwierdziła, że tym, co naprawdę liczy się dla niej w życiu, są dzieci i rodzina.

- Moje życie to teraz bronowanie trawnika przed domem, urządzanie poddasza, przemalowywanie mebli. Chętnie też maluję na szkle, wymyślam różne barwne bibeloty do domu. Pewnie nie jestem wielką artystką, ale mam ogromną satysfakcję, że sama te cudeńka stworzyłam. Dom jest dla mnie bardzo ważny - cytuje wypowiedź Lewińskiej portal Interia. Jednak do końca nie zrezygnowała z grania.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Są komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeń

Nadal można zobaczyć ją na deskach teatru

Mimo rezygnacji z celebryckiego życia, aktorka nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pasji. Poświęca się swojej rodzinie, w tym czwórce dzieci, lecz nadal zobaczyć ją można na deskach teatru. Często odwiedza ze spektaklami mniejsze miejscowości i chętnie udziela wywiadów lokalnym telewizjom, jak na przykład Telewizji Mazury, która zapytała ją o kilka rzeczy przy okazji wystawianego przez nią spektaklu terapeutycznego. 

- Moje życie jest ustabilizowane i naprawdę szczęśliwe. Postawiłam po prostu na rodzinę - powiedziała w jednym z wywiadów Małgorzata Lewińska. Trudno kłócić się z tą tezą, gdyż przecież najważniejsze to wiedzieć, czego się oczekuje od życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. Widok grobu Zbigniewa Wodeckiego wywołuje morze łez. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News