Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa

Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa Źródło: Pikio.pl

Aktorka miała wielu wiernych fanów, informacje o śmierci gwiazdy wstrząsnęły wielbicielami na całym świecie. Syn kobiety przekazał smutne wiadomości za pomocą mediów społecznościowych.

Aktorka zyskała światową sławę, grywając u najlepszych reżyserów. Tragiczne wiadomości o śmierci gwiazdy przekazał za pomocą mediów społecznościowych syn kobiety. Wielbiciele na całym świecie są w żałobie, to ogromna strata. Gwiazda jest prawdopodobnie kolejną ofiarą koronawirusa.

Aktorka zmarła we włoskim szpitalu

Kobieta była prawdziwą legendą we Włoszech. Informacje o jej odejściu Lucii Bosé potwierdził za pomocą mediów społecznościowych jej syn, Miguel Bosé. Gwiazda włoskiego kina zmarła na zapalenie płuc. Lokalne media podają, że do jej śmierci przyczynił się koronawirus.

- Jest teraz w lepszym miejscu - napisał Miguel Bosé w poście na Facebooku.

Bosé urodziła się w 1931 roku w Mediolanie. Pochodziła z bardzo biednej rodziny, a przełomowym wydarzeniem w jej życiu była wygrana w konkursie Miss Włoch w 1947 roku. Szybko stała się czołową włoską aktorką w latach 50. Grała m.in. w takich filmach, jak "Nie ma pokoju pod oliwkami" Giuseppe De Santisa czy "Kronika pewnej miłości" Michelangelo Antonioniego. Później zagrała również u Juana Antonio Bardema w "Śmierci rowerzysty" oraz u Luisa Bunuela w "Jutrzence".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podają media, włoska aktorka jest kolejną ofiarą koronawirusa

W 1956 roku wyszła za mąż za hiszpańskiego matadora Luisa Miguela Dominguína i na kilkanaście lat porzuciła aktorstwo. Zajęła się wychowaniem trójki dzieci. Do grania wróciła dopiero po rozwodzie. Przyznała, że związek nie był udany, a mąż zdradzał ją od początku małżeństwa. Grała u czołowych włoskich reżyserów, m.in. Federico Felliniego, Liliany Cavani oraz braci Tavianich. Ostatni raz na wielkim ekranie widzowie mogli zobaczyć gwiazdę w 2012 roku w filmie "Alfonsina y el mar" Davida Sordelli.            

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Kobieta zmarła 23 marca 2020 roku w szpitalu w Segovii. Miała 89 lat. Wielbiciele kobiety są w żałobie, to kolejna ofiara koronawirusa w tym kraju. Do tej pory we Włoszech potwierdzono niemal 64 tysiące przypadki zakażeń, a śmierć w wyniku choroby poniosło ponad 6 tysięcy osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze będą mogli odstąpić od leczenia osób z koronawirusem. Zaskakujące doniesienia z Niemiec
  2. Fatalne wieści ws. reprezentantów Polski. 13 zawodników zagrożonych koronawirusem
  3. Lekarze apelują, aby podczas epidemii nie jeść konkretnych produktów. Drastycznie obniżają odporność
  4. Przypadek chorej na koronawirusa 10-latki zadziwił lekarzy. Miała nietypowe objawy, z jej ciałem działy się dziwne rzeczy
  5. Szczere słowa matki Anny Przybylskiej o nowej partnerce Bieniuka. Mało kto zdecydowałby się na podobną wypowiedź
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News