Młodziutka i uwielbiana aktorka hitów TVN była gotowa na śmierć. Nie potrafiła się pogodzić z diagnozą

Młodziutka i uwielbiana aktorka hitów TVN była gotowa na śmierć. Nie potrafiła się pogodzić z diagnozą Źródło: instagram/mariannakowalewska

Aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z największych hitów TVN, nie potrafiła się pogodzić z diagnozą, którą usłyszała od lekarzy. Młoda gwiazda wyznała, że była gotowa nawet na śmierć. Szokujące wyznanie sprawiło, że w oczach jej fanów pojawiły się łzy - nikt nie przypuszczał, że w jej życiu było naprawdę źle.

Aktorka uwielbiana przez wszystkich widzów usłyszała od lekarzy przerażającą diagnozę. Lekarze nie mieli dla niej dobrych wiadomości: wiedziała, że przed nią będzie wiele ciężkich chwil. W szokujących słowach przekazała, że jej życie było przepełnione czarnymi myślami i była pogodzona z tym, że może umrzeć. 

Aktorka była bliska śmierci. Dziś opowiada, co wydarzyło się w jej życiu

Marianna Kowalewska jest niezwykle atrakcyjną aktorką, którą widzowie stacji TVN polubili dzięki udziale w najwspanialszych produkcjach. Młodziutka aktorka, która zagrała w produkcjach takich jak "Pułapka" i "Rojst", a także w filmie "Nina", podzieliła się z fanami swoją przykrą historią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze przekazali jej diagnozę, która mogła stanąć na przeszkodzie w realizacji jej marzeń. Okazało się, że aktorka cierpi na poważną chorobę. Tuż po zakończeniu nauki w gimnazjum lekarze potwierdzili, że choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Aktorka musiała przejść operację. 

-  Na stole operacyjnym pomyślałam, że jestem gotowa na śmierć. Bo była ona mniej bolesna niż oddech - wyznała aktorka. 

Wyznanie budzi podziw. Aktorka nie poddała się nigdy

- Tuż przed operacją biegłam do toalety nawet 60 razy dziennie. Ważyłam 34 kg i byłam na granicy życia i śmierci. Nie mogłam jeść i wyłam z bólu. Piłam tylko, a i tak wypływała ze mnie sama krew. Lekarze nagle zdecydowali się mnie operować, bo szło już o ratowanie mojego życia - przekazała aktorka. 

Los, który ją spotkał, nie sprawił jednak, że aktorka się poddała. Nigdy nie pogodziła się z diagnozą, ale wiedziała, że zrobi wszystko, by wygrać walkę o życie i zdrowie. Nawet stomia, której musiała się poddać, nie jest dla niej przeszkodą, by każdego dnia wstawać z łóżka i żyć pełnią życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

- Moje ciało to moja historia, której się nie wyprę i której absolutnie się nie wstydzę. Stomia nie definiuje tego, jak gram. Ja wręcz uważam, że po operacji mam więcej do powiedzenia jako człowiek, jako aktorka i artystka - dodała aktorka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba
  2. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo
  3. Pyszne ciasto, które upiec może każdy. Rodzina oszaleje, sekret tkwi w jednym składniku
  4. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  5. Byli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnie
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News