Nie żyje aktorka znana z filmów na TVP, TVN i Polsacie. Zmarła w skrajnej biedzie

Nie żyje aktorka znana z filmów na TVP, TVN i Polsacie. Zmarła w skrajnej biedzie Źródło: Pikio.pl

Znana i uwielbiana aktorka nie żyje. Widzowie latami podziwiali ją w największych hitach na antenie TVP, TVN i Polsatu. Nie mieści się w głowie, że spotkał ją tak tragiczny los, szczegóły odbierają mowę.

Kultowa aktorka odeszła w skrajnej biedzie. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o tym, co od dawna działo się w jej życiu. Dzięki swoim umiejętnościom aktorskim zgromadziła wokół siebie liczne grono sympatyków, a wszyscy wróżyli jej długoletnią i owocną karierę. Niestety, teraz opuściła nas na dobre. 

Prawdziwy dramat. Nie żyje znana aktorka 

Informację o śmierci wielkiej gwiazdy przekazali jej krewni. W piątek, 14 sierpnia, zmarła jedna z bardziej enigmatycznych amerykańskich aktorek, znana przede wszystkim z "Niebiańskich dni", Linda Manz. Artystka miała zaledwie 58 lat, ale jak podaje Wirtualna Polska, od dłuższego czasu zmagała się z nowotworem oraz zapaleniem płuc. Oba te schorzenia ostatecznie odebrały jej życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka do końca walczyła o powrót do zdrowia, w czym wspierali ją najbliżsi, ale niestety, nie było łatwo. Okazuje się, że od kilku lat żyła w skrajnej biedzie, o czym wielu nie miało pojęcia. Teraz w sieci trwa zbiórka pieniędzy na jej pogrzeb, którego rodzina nie jest w stanie sfinansować. Swoją przygodę z aktorstwem Linda rozpoczęła w roku 1978 w "Niebiańskich dniach", gdzie zyskała uznanie nie tylko w oczach widzów, ale i największych krytyków. Wówczas wszystko wskazywało na to, że jej kariera ruszy z kopyta. 

W latach późniejszych odegrała jeszcze kilka równie popularnych ról, ale zupełnie niespodziewanie, w połowie lat 80., zupełnie odcięła się od show-biznesu. Aktorka w rozmowie z jednym z magazynów przyznała, co było tego powodem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromny wybuch, chwilę później liczne strzały. Nie żyje co najmniej 5 osób, wielu rannych

2. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego

3. Tragiczne informacje obiegły media. Aktora znaleziono martwego w domu, miał zaledwie 35 lat

- Była wówczas cała banda młodych aktorów i po prostu nie miałam takiej siły przebicia. Więc odpuściłam, urodziłam troje dzieci. Teraz spełniam się jako kura domowa i gotuję zupy - mówiła. 

Fani są wstrząśnięci jej odejściem i licznie przesyłają kondolencje w stronę jej najbliższych. Dotychczas nie pojawiły się informacje o planowanym pochówku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga: Podjęli decyzję o zamknięciu. Istniało zbyt duże zagrożenie życia i zdrowia
  2. Porażające, 3 nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Wszystkie na weselach
  3. Zdjęcia są niepokojące. Informacje o 16-letniej córce uwielbianej polskiej aktorki powalają
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka osób, które przyjmowały komunię
  5. Prywatny dramat córki prowadzącej "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News