Każdy oglądał hitowe filmy z jej udziałem. Niestety, właśnie znaleźli ciało aktorki

Każdy oglądał hitowe filmy z jej udziałem. Niestety, właśnie znaleźli ciało aktorki Źródło: Andres F. Uran Unsplash.com

Aktorka poszukiwana była od kilku dni, po tym jak odnaleziono jej synka, który samotnie przebywał na wynajętej przez nią łodzi. Do przeczesywania terenu jeziora zabrali się również bliscy i znajomi oraz fani gwiazdy hitowych produkcji. Niestety w poniedziałek 13 lipca policja przekazała smutne wiadomości.

Aktorka Naya Rivera znana jest głównie z udziału w młodzieżowym serialu "Glee", w którym wcielała się w jedną z cheerleaderek dołączających do szkolnego chóru. Niedawno media podały, że jej synek został odnaleziony na łodzi na jeziorze Piru i niezwłocznie przystąpiono do poszukiwań kobiety. Teraz pojawiły się nowe informacje.

Aktorka zaginęła, ale bliscy nie porzucali nadziei

Aktorka była poszukiwana od 8 lipca, kiedy to do lokalnej policji wpłynęło zawiadomienie o samotnym chłopczyku dryfującym w łodzi na środku jeziora. Z zeznań malucha wynikało, że jego mama poszła popływać i już nie wróciła. Na miejscu pracowali nurkowie, lecz bezskutecznie. Przełom nastąpił dziś. W poniedziałek 13 lipca departament szeryfa hrabstwa Ventura potwierdził, że w jeziorze, w którym zaginęła aktorka odnaleziono ciało. Jak podaje serwis E!News, rozpoznanie terenu oraz okoliczności znalezienia zwłok trwa i chociaż nie dokonano jeszcze oficjalnej identyfikacji, media za oceanem nie mają wątpliwości, że właśnie znaleziono ciało aktorki. Naya Rivera miała zaledwie 33 lata i wychowywała 4-letniego synka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tego dnia na jeziorze było sporo osób, niestety nikt nic nie widział

Według ustaleń policyjnych wykluczono udział osób trzecich i chociaż źródła, do których dotarli śledczy pracujący nad zaginięciem, mówiły, że tego dnia nad jeziorem Piru było obecnych sporo osób, to nikt nie zauważyły niczego co byłoby pomocne w poszukiwaniach. Sprawa stała się bardzo głośna, gdyż aktorka zaginęła w tajemniczych okolicznościach.

- [...] w zależności od tego, co powiedzą wyniki autopsji, będzie można jaśniej określić przyczyny jej śmierci i wyjaśnić, co tak naprawdę wtedy zaszło. [...] Wszystko wskazuje jednak na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku - mówił wcześniej cytowany przez E!News kapitan Eric Buschow wypowiadający się do mediów na temat całej sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

To ogromna tragedia

Aktorka odeszła bardzo młodo i jej strata dla wielu fanów jest ogromnym zaskoczeniem. Gdy zorientowano się, że mogło dojść do tragedii, natychmiast zdecydowano się na zamknięcie jeziora dla osób postronnych, a do pracy wezwano wykwalifikowanych nurków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?
  4. Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?
  5. Andrzej Duda nie wytrzymał. Po ogłoszeniu wyników wypalił do mikrofonu dziennikarza mocne słowa
  6. Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Źródło: E!News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News