Aktorka błaga o pomoc
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 11 Września 2020

Dramat gwiazdy "Przyjaciółek". Aktorka opublikowała porażający wpis, pilnie prosi fanów o pomoc

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" opublikowała w mediach społecznościowych porażający apel. Sytuacja, którą w nim opisała, jest niezwykle poważna. Gwiazda przeżywa życiowy dramat, błaga fanów o pomoc. Tylko dzięki wsparciu ludzi o dobrym serca uda się znaleźć rozwiązanie tej tragicznej sytuacji. Tego apelu nie można zlekceważyć.

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" zwróciła się do swoich fanów z prośbą, której nie można zlekceważyć. Gwiazda przeżywa dramat, bliska jej osoba zachorowała na nowotwór. Tylko wsparcie internautów może pomóc jej w trudnej drodze po zdrowie. Anita Sokołowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie wzruszające wideo.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" zwróciła się do fanów z dramatycznym apelem

Aktorka nie mogła przejść obojętnie obok sytuacji, w której znalazła się jej serdeczna przyjaciółka. Kobieta zachorowała na raka trzustki, śmiertelnie niebezpieczny nowotwór, który zabrał Anię Przybylską i Darię Trafankowską. Niestety, to niejedyne problemy pani Joanny. Chora zmaga się również z tragiczną sytuacją życiową. Anita Sokołowska, mimo spokojnego głosu, z trudem opanowywała łzy. Jej smutna twarz i przekaz sprawiły, że fani nie kryli łez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- Potrzebuję dzisiaj waszej pomocy! Joanna jest moją koleżanką i niestety zachorowała. Rak trzustki. Joanna działa na polu kultury, jest krytyczką literacka dramaturżką, kuratorka. Współtworzyła wiele pięknych i mądrych spektakli. Joanna potrzebuje naszego wsparcia, ponieważ nie może pracować, a potrzebuje pieniędzy na leczenie no i na życie. I dlatego gorąco was proszę o wsparcie dla niej o wpłaty, o dzielenie się tym apelem. To taka moja ogromna osobista prośba o wsparcie. Dziękuję wam! - mówiła Anita Sokołowska.

Anita Sokołowska aktywnie angażuje się w sprawy społeczne i wspiera osoby, które potrzebują pomocy. Aktorka znana jest również z aktywnej postawy wobec problemów ekologicznych. Tym razem jej apel był jednak bardzo osobisty. Gwiazda opowiedziała o chorobie i trudnej sytuacji materialnej finansowej przyjaciółki, po czym pokierowała fanów do zrzutki pieniężnej. Tam można zapoznać się z historią walki pani Joanny. Jej sytuacja jest dramatyczna.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

- Nasza koleżanka i przyjaciółka, Joanna Wichowska, potrzebuje pomocy i wsparcia w walce z bardzo poważną chorobą. Zdiagnozowano u niej raka trzustki, który wymaga pilnego leczenia. Leczenie tego rodzaju choroby jest trudne i długotrwałe, a jego charakter uniemożliwia wykonywanie pracy. Jedyną rodziną Joanny jest jej mama - starsza pani, która ze względu na zły stan zdrowia, także wymaga całodobowej opieki. W obecnej sytuacji Joanna nie ma możliwości pokrycia własnych kosztów leczenia i utrzymania oraz kosztów opieki nad mamą - napisano na portalu Zrzutka.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News