Słynna aktorka, muza Romana Polańskiego, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nie wygląda to dobrze

Słynna aktorka, muza Romana Polańskiego, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nie wygląda to dobrze

Słynna aktorka, którą świat pokochał dzięki współpracy z Romanem Polańskim, znalazła się w szpitalu. Francuskie media przeżywają historię legendy tamtejszego kina, której stan określany jest przez medyków jako ciężki. Rodzina wstrzymuje się od komentarzy, a fani czuwają przed placówką medyczną, w której znajduje się gwiazda.

Słynna aktorka została hospitalizowana przez funkcjonariuszy pogotowia ratunkowego, którzy przewieźli gwiazdę do szpitala. Francuskie media od wczoraj podają niepokojące informacje dotyczące legendy aktorstwa i muzy Romana Polańskiego. Rodzina artystki jest załamana, ale wstrzymuje się od podawania informacji dotyczących tego, co doprowadziło do konieczności interwencji medyków.

Legendarna aktorka w szpitalu. Świat pokochał ją jako muzę Polańskiego

Artystką, która w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala, jest Catherine Deneuve. Artystka, która współpracowała z Romanem Polańskim przy okazji obrazu "Wstręt", miała zostać znaleziona w swoim mieszkaniu całkowicie nieprzytomna. Rodzina nie chce podawać informacji, co konkretnie się stało i czy gwiazda wybudziła się ze śpiączki, ale w mediach pojawił się anonimowy komunikat ze strony członka rodziny artystki, który mówi o bardzo poważnym wylewie.

- Doznała bardzo ograniczonego, a więc odwracalnego, udaru niedokrwiennego mózgu - poinformowała w środę anonimowa osoba w komunikacie przekazanym agencji AFP przez agentkę Claire Blondel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stan aktorki jest bardzo poważny

Mimo że artystka miała doznać odwracalnego udaru, to jej stan przez media określany jest jako ciężki. Fani z każdą minutą śledzą informacje dotyczące gwiazdy, ale rodzina nie chce ich przekazywać, a lekarze artystki proszą o uszanowanie prywatności ich pacjentki.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Według mediów udar u aktorki mógł się pojawić jako skutek jej napiętego grafiku i stresu w pracy. Jeszcze nie tak dawno artystka brała udział w zdjęciach do obrazu "De son vivant" w reżyserii Emmanuelle Bercot. Co więcej, Deneuve jest twarzą wielu akcji społecznych i stale się udziela we francuskim życiu publicznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu  

Źródło: Interia

Następny artykuł