Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci Źródło: Pikio.pl

Aktorka, która została zgwałcona przez wnuka wpływowego polityka, nie żyje. Celebrytka przez lata zmagała się z ogromną traumą. Jej oprawca nigdy nie został ukarany. Gwiazda musiała żyć ze świadomością, że mężczyzna, który ją skrzywdził, cieszy się wolnością i dobrą pozycją społeczną. O śmierci młodej aktorki poinformowała jej matka.

Aktorka Daisy Coleman była znana z występu w produkcji Netflixa pt. "Audrie & Daisy". Dokument opowiadał historię dwóch nastolatek, który stały się ofiarami przemocy seksualnej. Niestety, atak był dopiero początkiem ich koszmaru. Kiedy ich historie wyszły na jaw, rówieśnicy zamienili ich życie w piekło. Dręczenie i wyśmiewanie sprawiało, że tytułowe Audrie i Daisy straciły chęć życia. Bohaterki miały nadzieję, że opowiedzenie o traumie pozwoli im pogodzić się z tym, co się stało. Niestety, tak się nie stało.

Aktorka, która została zgwałcona przez wnuka znanego polityka, nie żyje

Aktorka została zgwałcona przez swojego siedemnastoletniego kolegę, Matthewa Barnetta. W tym samym czasie jego przyjaciel zaatakował koleżankę Daisy, Paige Parkhurst. Trzeci chłopak, który był na miejscu przestępstwa, nagrywał całe zajście. Po wszystkim 15-letnia wówczas bohaterka została porzucona na ganku swojego domu. Sprawa została zgłoszona na policję. Wkrótce ruszyło głośne śledztwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek przed kamerami przyznał się do popełnienia przestępstwa. Mimo to prokuratura odmówiła oskarżenia go o gwałt. Wiele osób uważa, że powodem tej decyzji była ingerencja dziadka Barnetta, wpływowego polityka partii Republikańskiej Rex Barnett i reprezentanta stanu w Izbie Reprezentantów. Mimo, że rodzina publicznie zaprzeczyła tym doniesieniom, opinia publiczna nie miała złudzeń. Mimo, że sprawa wróciła na wokandę dwa lata później, chłopak nigdy nie odpowiedział za gwałt. Usłyszał wyłącznie wyrok w zawieszeniu za napaść i porzucenie Daisy. Niestety, aktorka nie jest jedyną ofiarą przemocy seksualnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
2. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Daisy Coleman wielokrotnie próbowała odebrać sobie życie. Nigdy nie przepracowała traumy, która niszczyła jej psychikę. Przed dwoma laty, kiedy zmarł jej brat, bohaterka dokumentu Netflixa załamała się. Mimo to wciąż próbowała pogodzić się z losem. Aktorka poświęcała swój czas, działając na rzecz ofiar przemocy seksualnej, była także modelką i tatuażystką. W środę, 5 sierpnia, jej matka poinformowała, że gwiazda odebrała sobie życie.

- Moja córka popełniła dziś wieczorem samobójstwo. Była moją najlepszą przyjaciółką i niesamowitą córką. Myślę, że nie będę mogła bez niej żyć. Chciałabym odebrać od niej ten cały ból. Nigdy nie podniosła się po tym, co ci chłopcy jej zrobili. To niesprawiedliwe - napisała Melinda Moeller Coleman na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Powiedział kilka słów do mikrofonu
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Śmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodze

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News