Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka Źródło: Pikio.pl

Znana aktorka odeszła tak nagle. Przygnębiająca wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba w sobotni poranek. Sympatycy nie dowierzają, że już nie ma jej wśród nas. Była niesamowitą kobietą, podziwiały ją miliony.

Uwielbiana aktorka odeszła tak nagle. Wielu nie miało nawet okazji, by się z nią pożegnać. Była wspaniałą osobą, pełną charyzmy i wdzięku, zawsze podnoszącą sobie poprzeczkę. Doskonale odnajdywała się w aktorstwie, a z każdym kolejnym rokiem swojej kariery zyskiwała coraz większe uznanie. Całe środowiska artystyczne pogrążyło się w głębokiej rozpaczy. 

Wyjątkowo smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje niesamowita aktorka 

Doniesienia portalu Fakt wydają się najgorszymi z możliwych. Na dobre opuściła nas aktorka rewiowa - belgijska pieśniarka nazywana "królową music-hallu", Annie Cordy. Na przestrzeni wielu lat swojej kariery nagrała ponad 700 piosenek, a także wystąpiła w około 20 musicalach, operach, a także zagrała w wielu filmach oraz serialach. Nieprawdopodobny wdzięk, talent i zapał do pracy szybko przysporzyły jej rzeszę wiernych fanów To właśnie oni, razem z najbliższymi Cordy, opłakują dziś jej nagłą śmierć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Siostrzenica aktorki, Michele Lebon, jak donosi Fakt, osobiście poinformowała o tej tragedii, wyjasniając, że w miniony piątek Annie straciła nagle przytomność, której nie odzyskała mimo wielu prób reanimacji. Odeszła w wieku 92 lat. Do samego końca pozostawała aktywna, uśmiechnięta i pełna pasji - taka była przez całe życie i taką ją zapamiętamy. 

- Annie była artystką doskonałą, która wiedziała, jak robić wszystko - tańczyć, śpiewać, grać w komediach. Była wielką profesjonalistką, o wielu talentach, była francuską Lucy Ball – wspomina Cordy pieśniarka Mireille Mathieu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

W mediach społecznościowych pojawiają się tysiące wpisów z kondolencjami ze strony wstrząśniętych fanów. Dotychczas nie poinformowano, czy znana jest bezpośrednia przyczyna śmierci, a także, na kiedy został zaplanowany pochówek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News