Ogromne nieszczęście sławnej aktorki Polsatu, ma oszpeconą całą twarz. W sieci pojawiły się zdjęcia

Ogromne nieszczęście sławnej aktorki Polsatu, ma oszpeconą całą twarz. W sieci pojawiły się zdjęcia Źródło: Screen Polsat Pierwsza Miłość

Sławna aktorka Polsatu znana głównie z serialu "Pierwsza miłość" została dotkliwie zraniona. Oszpecono jej twarz. Gwiazda zdecydowała się walczyć o nowy wygląd. Przezwyciężyła wstyd, podzieliła się swoimi doświadczeniami, opowiedziała o bólu, jakiego doznała i opublikowała swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. To, przez co przeszła, mrozi krew w żyłach, wszystko rozegrało się z udziałem jej psa.

Aleksandra Prykowska to aktorka znana widzom między innymi z serialu "Pierwsza miłość". Gwiazda została pogryziona przez psa, którego adoptowała. Odniosła ogromne obrażenia, wskutek których niemal straciła wzrok. Teraz zdecydowała się opublikować swoje zdjęcia, którymi podzieliła się na Instagramie. 

Znana aktorka została oszpecona, teraz zdecydowała się podzielić zdjęciami

Aleksandra Prykowska jakiś czas temu adoptowała psa ze schroniska. Kilka miesięcy temu gwiazda została przez niego pogryziona. Zwierzę miało ją zaatakować podczas kąpieli, rzucając się na jej twarz, co spowodowało poważne uszkodzenie oka. Znana aktorka niemal straciła wzrok. Teraz walczy o nowy wygląd, czym, zdecydowała się w końcu pochwalić. Jak pisze, przezwyciężyła wstyd i opublikowała swoje zdjęcia. 

Gwiazda "Pierwszej miłości" zdecydowała się na walkę o nowy wygląd poprzez wykonywanie wielu zabiegów w jednej z klinik medycyny estetycznej. Aktorka liczy na szybki powrót do pracy, dlatego zależy jej na spektakularnych efektach. Gwiazda rozpoczęła leczenie blizn, o czym poinformowała na swoim koncie na Instagramie.

- Rozpoczęłam leczenie moich blizn w klinice. Wykonałam pierwsze zabiegi i cierpliwie czekam na rezultaty. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła nosić okulary, nie czując bólu i że nie będą mi się one zsuwać. Obiecałam, że pokażę Wam moją drogę powrotu do zdrowia. Przezwyciężam wstyd i dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Chcę jak najszybciej wrócić do pracy, nie oglądając się wstecz - napisała gwiazda pod jednym ze zdjęć na swoim profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda jest po pierwszych zabiegach i wyczekuje na rezultaty kolejnych zabiegów. Wyznaje również, że w przejściu trudnych doświadczeń w życiu bardzo pomaga jej sport. Dzięki swojemu trenerowi tenisa udało jej się zaangażować całe ciało w formę medytacji czynnej. Na chwilę obecna jest to coś, co przynosi jej największe ukojenie.

Aleksandra Prykowska to absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Widzowie serialowi kojarzą ją z seriali "Pierwsza miłość", "Komisarz Alex" czy "M jak miłość". Fani, którzy częściej udają się do teatru, aniżeli oglądają produkcje serialowe, mogą ją kojarzyć z Teatru Narodowego, w którym występuje gościnnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże

2. Dzieci wrócą do szkół? MEN podjął ostateczną decyzję

3. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku

Kilka miesięcy temu Aleksandra Prykowska adoptowała psa ze schroniska "Na Paluchu". Po kilku tygodniach Logan miał zacząć zachowywać się agresywnie oraz atakować aktorkę, po czym doszło do okropnego zdarzenia, w wyniku którego Ola niemal straciła wzrok. Właściciele schroniska nieustannie podkreślają, że gwiazda doskonale wiedziała o trudnej przeszłości psa przed podjęciem decyzji o jego adopcji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rozpoczęłam leczenie moich blizn w klinice @triclinium.pl . @drmarekwasiluk wytłumaczył mi, co na mojej twarzy zostało uszkodzone. Wykonałam pierwsze zabiegi i cierpliwie czekam na rezultaty. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła nosić okulary, nie czując bólu i że nie będą mi się one zsuwać. Obiecałam, że pokażę Wam moją drogę powrotu do zdrowia. Przezwyciężam wstyd i dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Chcę jak najszybciej wrócić do pracy, nie oglądając się wstecz.💪 #pozytywnenastawienie #walkaosiebie #współpraca #wdzięczność #dobrylekarz #nigdysieniepoddawaj #recovery #nevergiveup #positivethinkingonly #polishdoctor @drmarekwasiluk @triclinium.pl

Post udostępniony przez Aleksandra Prykowska (@aleksandraprykowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje słynny bliźniak. Przed śmiercią zdążył udzielić poruszającego wywiadu
  2. Fani pogrążeni w żałobie, śmierć nadeszła niespodziewanie. W wieku 52-lat odeszła prawdziwa legenda
  3. Zmarło sześciu księży. Dramatyczne wydarzenia w centralnej Polsce
  4. Przyjaciółka Leppera po latach przerywa milczenie. Opowiedziała wszystko, nikt nie przypuszczał
  5. Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzy

Źródło: Radio Zet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News