Barciś mógł mieć kłopoty. Pochwalił się podejrzanym znaleziskiem

Barciś mógł mieć kłopoty. Pochwalił się podejrzanym znaleziskiem Źródło: screen youtube.com/Superstacja

Aktor z serialu "Ranczo" Artur Barciś pochwalił się ostatnio dość niepokojącym znaleziskiem, przez które mógł mieć bardzo duże kłopoty. Teraz przy pomocy internautów udało się wszystko wyjaśnić.

Artur Barciś znany jest z wielu ról, bez wątpienia jednymi z najbardziej rozpoznawalnych są postacie z seriali takich jak "Ranczo", "Miodowe lata" i "M jak miłość". Aktor ma wiele pasji, największymi są podróże i rośliny. Jego ogród wygląda, jakby został wyciągnięty z bajki i pełen jest najróżniejszych kwiatów i krzewów. Ostatnio wśród swoich okazów znalazł coś, co go bardzo zaniepokoiło. Momentalnie postanowił zrobić zdjęcie i opublikować je na swoich mediach społecznościowych z prośbą o pomoc.

Tajemnicze znalezisko aktora z serialu "Ranczo"

Aktor na szczęście może liczyć na pomoc swoich wiernych fanów, którzy bardzo szybko rozwikłali całą zagadkę. Chodzi mianowicie o to, że roślina sfotografowana przez aktora do złudzenia przypomina konopie indyjską, zwaną potocznie marihuaną. Wiele osób widzące zdjęcie złapało się za głowę, obawiając się, że Barciś już niedługo będzie się mógł spodziewać wizyty funkcjonariuszy policji. Na szczęście dla aktora roślina, która rozgościła się w jego ogrodzie z całą pewnością nie jest to konopia indyjska. Internauci w komentarzach zaczęli się prześcigać w próbie zidentyfikowania tajemniczej rośliny. W końcu jednemu z nich udało się rozwiązać zagadkę. Okazało się, że jest to uczep trójlistkowy. Aktor, gdy dowiedział się o tym, bez wątpienia odetchną z ogromną ulgą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  2. Koszmar w Mam Talent! Podczas występu upuścił żonę w płomienie (VIDEO)
  3. Wystarczy minuta i Twój podpis, żeby zwierzęta nie musiały występować w cyrkach
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News