Aktor TVP chciał zobaczyć się ze swoją "byłą żoną". "Zamiast tego zobaczył trupa"

Aktor TVP chciał zobaczyć się ze swoją "byłą żoną". "Zamiast tego zobaczył trupa" Źródło: fot. wikimedia.org

TVP w swoich produkcjach ma wiele znakomitych gwiazd, a teraz jeden z aktorów doskonale znany widzom tej stacji pochwalił się bardzo niecodziennym spotkaniem. Według wielu osób gwiazdor zobaczył prawdziwego trupa.

TVP dzięki swoim kultowym produkcjom wypromowało wiele gwiazd, które od tej pory goszczą zarówno na wielkim, jak i małym ekranie. Bez wątpienia prawdziwym królem seriali TVP jest "M jak miłość", którego popularność nie maleje mimo upływu lat. Niestety, odejście niektórych aktorów z tej produkcji sprawiło, że dla wielu fanów nie jest to już ten sam serial, co dawniej. Najgłośniejszym odejściem z serialu bez wątpienia była śmierć Hanki Mostowiak, która zginęła w pamiętnej sceny kraksy z kartonami.

Gwiazdor TVP przeżył niecodzienne spotkanie

Kacper Kuszewski jest jedną z gwiazd "M jak miłość", która uskarżała się na warunki panujące na planie zdjęciowym. W końcu aktor postanowił odejść z serialu, a wraz z nim zrobiła to jego serialowa żona, czyli Dominika Kluźniak. Ich wątek został zakończony wyjazdem za granicę, ale nie oznacza to, że ich relacja poza planem również uległa rozpadowi.

Kuszewski chcąc zobaczyć na teatralnej scenie swoją koleżankę z planu, udał się do Teatru Narodowego, gdzie właśnie grany jest spektakl z jej udziałem. Jednak nie spodziewał się, że na widowni będzie jego inna serialowa żona. Mowa oczywiście o Małgorzacie Kożuchowskiej, z którą w serialu spędził bardzo długie lata.

 - Człowiek idzie na spektakl do Teatru Narodowego zobaczyć na scenie "byłą żonę" (Dominikę Kluźniak) i kogo spotyka na widowni? - napisał aktor.

Aktor do tego spotkania podszedł z bardzo dużym poczuciem humoru, podobnie jak internauci, których komentarze można znaleźć pod zdjęciem opublikowanym przez Kuszewskiego. Większość z nich pisze o zmartwychwstaniu aktorki, a także, że Kuszewski spotkał trupa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - „Zmarła żona” wróciła zza światów - pisze jedna z internautek.

 - No masz ci los, zmartwychpowstała - czytamy.

 - Hanna Mostowiak, widać, to kobieta wszechstronna. Potrafi zmartwychwstać i być w dwóch miejscach naraz (patrz: z tyłu za sobą stoi odwrócona do siebie) - komentuje jedna z internautek.

Po zdjęciu widać doskonale, że oboje nadal bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Mimo że ich drogi na planie się rozeszły, to nadal łączy ich przyjaźń. Internauci również są zachwyceni z tego spotkania i ewidentnie widać, że chcieliby jeszcze chociaż raz zobaczyć ten duet na ekranie.

TVP fot. facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krystyna Prońko wyznała prawdę o swojej emeryturze. Jej wysokość zwali was z nóg
  2. Legendarna polska aktorka ma prawie 80 lat! Zemdlejecie z wrażenia, jak zobaczycie jak wygląda. Jest PIĘKNA!
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News