Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości bezlitośnie poniżony. Upokorzyli go

Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości bezlitośnie poniżony. Upokorzyli go Źródło: screen youtube.com/Plejada

Popularny aktor znany z wielu ról w tym z serialu "Ojciec Mateusz" został potwornie upokorzony. Teraz podczas szczerego wywiadu przyznaje się do tego, co go spotkało przed laty.

Michał Mikołajczak pomimo młodego wieku ma na swoim koncie bardzo dużo odegranych ról filmowych oraz serialowych. Do tej pory mogliśmy podziwiać go w takich produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość", "Na Wspólnej", czy "Miasto 44". Aktorowi udało się zebrać wokół siebie naprawdę imponującą ilość fanów, którzy na bieżąco śledzą zarówno jego życie zawodowe, jak i prywatne. Jednak mało kto wie, że już na samym początku swojej drogi do sławy.

Gwiazdor serialu "Ojciec Mateusz" upokorzony

Szkoła filmowa w Łodzi jest uczelnią znaną w całym naszym kraju. Wielu jej absolwentów odniosło kolosalny sukces w filmie oraz teatrze. Niestety jak widać, Mikołajczak nie miał szczęścia na początku swojej edukacji, która finalnie doprowadziła go do wielkiej sławy. Aktor w programie "gwiazdy Cejrowskiego" przyznał się, że został wyrzucony ze szkoły filmowej w Łodzi. Jak sam przyznaje, mogło to byś wywołane brakiem umiejętności, albo jego brakiem pokory. - Wyrzucili mnie ze szkoły, ale to wyszło mi na dobre. Niedawno spotkałem w pracy jednego z opiekunów mojego roku. Ja nie umiem się odnaleźć w takiej sytuacji, bo gdzieś takie rzeczy mnie bolą. Wyrzucili mnie ze szkoły, bo może byłem niezdolny, może nie nadawałem się do tego zawodu, może za bardzo mówiłem to, co myślę, byłem zbyt bezpośredni - mówi aktor. Nie da się ukryć, że był to potężny cios dla aktora i olbrzymie upokorzenie, jednak jak sam przyznaje, wyszło mu to na dobre. Mikołajczak w końcu ukończył wymarzony kierunek, tyle że w Warszawie. Mimo wszystko dzięki uporowi w dążeniu do celu udało mu się osiągnąć sukces. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler przerażona, jej partner ma poważne problemy! Pacjenci w furii szturmują lekarza
  2. Ile zarabia Cejrowski? Jaki jest majątek Cejrowskiego?
  3. Twój pies nieustannie piszczy? Jest na to sposób
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News