No i się doigrał. Aktor Rodzinka.pl ma kłopoty w szkole, z własnej winy

No i się doigrał. Aktor Rodzinka.pl ma kłopoty w szkole, z własnej winy Źródło: instagram/adam_zdrojkowski/

Aktor "Rodzinka pl" ma problemy w szkole. Okazuje się, że pogodzenie życia zawodowego ze szkołą nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Obowiązków przybywa, a doba się nie wydłuża.

"Rodzinka pl" przyniosła mu ogromną popularność. Dzięki roli Kuby zyskał wielu fanów i zaistniał w polskim show-biznesie. Od tego momentu jego kariera zaczęła rozkwitać, a obowiązków zaczęło przybywać. Adam w tym roku skończy dopiero 19 lat, dlatego też wciąż musi godzić swoją pracę ze szkołą. Okazuje się, że dla młodego aktora pogodzenie tych dwóch rzeczy okazało nie jest najłatwiejsze i nabawił się on niemałych problemów w szkole. 

Młody aktor musi pogodzić wiele spraw

Adam Zdrójkowski mimo młodego wieku musi jakoś pogodzić bardzo wiele spraw. Praca na planie serialu, szkoła, do tego wszystkiego udział w nowym programie "Dane Dance Dance... 19-latkowi ledwo wystarczy doby. Aktor usilnie stara się o to, by nie zaniedbywać szkolnych obowiązków, jednak nie jest to najprostsze. Mimo że wie, jak ważna jest edukacja, nie jest w stanie uczęszczać na wszystkie lekcje. Okazuje się, że w wyniku tak napiętego grafiku, szkoła zeszła trochę na boczny plan i aktor nabawił się niemałych problemów. 

Ada Zdrójkowski nie przystąpi do matury? 

Aktor ponoć obiecywał, że mimo tylu zajęć, będzie dbał o to, by jego frekwencja w szkole wynosiła więcej niż 50 %. Niestety życie samo zweryfikowało, jak bardzo jest to trudne. 19-latek już za kilka tygodni powinien przystąpić do egzaminu maturalnego. Jak się okazuje, Zdrójkowski w tym roku w ogóle nie zasiądzie do arkusza, by udzielić odpowiedzi. 

Co więcej, nie była to decyzja podjęta przez młodego aktora. Jego oceny były na tyle złe, że nie ma on możliwości, by w tym roku przystąpić do matury. Sam otwarcie wyznał, że często zdarzają mu się nie tylko dwójki, ale i jedynki, a jego szczególnie słabą stroną jest matematyka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co na to wszystko dziewczyna aktora? 

Choć niewielu wie, dziewczyna Zdrójkowskiego - Wiktoria Gąsiewska - specjalnie dla swojego ukochanego odłożyła swoją dalszą edukację. Aktorka jest starsza od swojego chłopaka, dlatego też maturę zdawała już rok temu. Gąsiewska chciała zaczekać na ukochanego i postanowiła zaczekać rok z aplikacją do szkoły teatralnej. W związku z maturalnym problemem 19-latka, będzie musiała ona podjąć bardzo ważne decyzje. Gąsiewska ma do wyboru czekać kolejny rok, bądź udać się do szkoły bez swojego ukochanego. 

Mimo tych kilku niepowodzeń dziewczyna bardzo wspiera Adama i jest dla niego niezwykle wyrozumiała. 

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych
  6. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł