„Kler” to niewątpliwie jedna z głośniejszych produkcji w historii polskiej kinematografii. Obraz, w sam weekend otwarcia, zgromadził na kinowych salach prawie 1 mln zaciekawionych widzów! Dzisiaj, jeden z aktorów postanowił zszokować widzów niespodziewaną informacją!

„Kler” pobija właśnie wszystkie możliwe rekordy, jeśli chodzi o przychody z biletów. Widownia obrazu Wojciecha Smarzowskiego wzrasta wręcz proporcjonalnie do zamieszania, jakie produkcja wywołała. Dzisiaj, jeden z aktorów biorących udział w przedsięwzięciu postanowił podzielić się swoim sekretem gorącego romansu, jaki łączy go z pochodzącą z Mongolii mistrzynią akupunktury.

„Kler” zdumiewa. Jeden z jego aktorów także.

82-letni Stanisław Brejdygant to polski aktor, scenarzysta i reżyser. W swoim dorobku artystycznym ma role w nagrodzonej nagrodą Oscara Liście Schindlera, a widzom szklanego ekranu dał się zapamiętać dzięki roli m.in. w Klanie. Teraz, uznany odtwórca roli księdza Teodora w obrazie „Kler” postanowił się podzielić szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jak się okazało, artysta miłośnie związany jest z akupunkturzystką pochodzenia mongolskiego.

– Poznałem ją w Łodzi. Rita jest rzeczywiście po części Azjatką, Chinką, ale korzenie ma także rosyjskie. A urodziła się, wychowała i kształciła w Mongolii. Jest lekarzem. Wydaje mi się, że wspaniałym, mistrzynią w dziedzinie akupunktury. Kiedy poznaliśmy się ponad trzy lata temu, ona już mieszkała i pracowała w Polsce od dłuższego czasu […] Związek z Ritą to spełnienie marzenia o doskonałym partnerstwie. Bo też ja, na szczęście, nigdy nie czułem potrzeby dominacji, ani śladu we mnie macho. Poza urodą nie znajduję w mojej żonie cech azjatyckich, jeśli, to rosyjskie, tak mi bliskie – głęboką uczuciowość – powiedział portalowi plotek.pl artysta.

Dzięki związkowi aktor po raz trzeci został ojcem, a właściwie ojczymem dwudziestotrzyletniego syna kobiety z poprzedniego małżeństwa. Sam aktor także posiada także już dwóch, dorosłych synów – Krzysztofa Zalewskiego, znanego muzyka rockowego, oraz Igora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Kler" już w kinach. Internauci ostro komentują premierę filmu [MEMY]

Komentarze internautów były bezlitosne

Pomimo szczerych zapewnień aktora, o jego poważnym uczuciu do o wiele młodszej Rity, internauci nie chcą dawać wiary w wyznania uczuciowe autora. Część z nich traktuje wyznanie uznanego odtwórcy ról, a także reżysera dubbingowego, za próbę promocji najnowszego filmu, z jego udziałem.

„Kler” niewątpliwie stał się najbardziej szeroko komentowaną produkcją ostatnich tygodni. Czy wyznanie popularnego aktora sprawi, że coraz więcej członków obsady zacznie opowiadać o swoim życiu prywatnym?

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE

  1. Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie
  2. Aktorka hitowego serialu TVP chodzi o kulach. Co się stało?
  3. Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Czy aktor powinien chwalić się swoim życiem prywatnym?

Loading ... Loading ...

Zobacz również