Nie żyje aktor znany z popularnego serialu na TVP. Nagła śmierć wstrząsnęła fanami

Nie żyje aktor znany z popularnego serialu na TVP. Nagła śmierć wstrząsnęła fanami

TVP wyemitowało pierwszy odcinek kultowego serialu "Synowie Anarchii" w listopadzie 2010 roku. Widzowie natychmiast go pokochali, a aktor grający główną rolę nie znikał z nagłówków gazet. Dziś nadeszła bardzo smutna wiadomość. Nagła śmierć uwielbianego aktora wstrząsnęła fanami. 

"Synowie Anarchii" to niezwykle popularny serial opowiadający o gangu motocyklistów z Kalifornii. W rolę Angela Ganza wcielił się Paul John Vasquez. Fani serialu natychmiast pokochali obraz, a aktorzy grające główne role stali się nagle rozpoznawalni. Przed chwilą aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w San Jose. O smutnej wiadomości poinformowała rodzina artysty. Jego nagła śmierć jest ogromnym zaskoczeniem dla fanów. Gwiazdor miał 48 lat.

Aktor hitu TVP "Synowie Anarchii" nie żyje. Co się stało z Paulem Johnem Vasquezem?

- Dotarły do nas smutne wieści. Nasze serca pogrążone są w żałobie. Paul John Vasquez był ciepłym, kreatywnym i kochanym człowiekiem. Będziemy za nim bardzo tęsknić - podał agent aktora w swoim oświadczeniu. To już drugi aktor tego serialu, który został znaleziony martwy w tym roku. W czerwcu tego roku, ciało zmarłego Allana O'Neilla znalazła jego dziewczyna. Artysta miał zaledwie 47 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kariera Vasqueza

Karierę rozpoczął w latach 80-tych grając na małym ekranie. Znany był z udziału w produkcjach "21 Jump Street" czy "Simon & Simon". Doskonale się sprawdzał w rolach niegrzecznych chłopców, dlatego producenci "Synów Anarchii" zabiegali o jego udział w projekcie. Nie ograniczał się jednak do gry w serialach. Na dużym ekranie zobaczyliśmy go w obrazach "Między miejscami" czy w filmie "Ghost Rider". Brał udział także w innych popularnych produkcjach, jak "Ostry dyżur" czy "Jak poznałem waszą matkę". W kinie podobno zakochał się będąc jeszcze dzieckiem. Na pierwszy casting poszedł jeszcze zanim ukończył szkołę średnią. Od zawsze wiedział, co chce robić w życiu. Przeczucie to nigdy go nie zawiodło. Z pasją oddawał się także pisaniu, tworząc własne scenariusze. Wyprodukował i wyreżyserował dokument "Quincy Coleman: It's All In The Song" o życiu kalifornijskiej piosenkarki. Film odniósł ogromny sukces w USA. Aktor zabierał głos w sprawie przedstawiania hiszpańskiej kultury w Stanach Zjednoczonych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego to jego... sobowtór! Tata jest dumny
  2. Nie żyje legenda kina. Stworzył hit wszech czasów
  3. Nie żyje polski koszykarz, który grał w USA. Miał tylko 39 lat  
Następny artykuł
tvp
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News