Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość

Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość Źródło: Pikio.pl

Nie żyje znany aktor, którego mieliśmy okazję widzieć w największych filmowych hitach, m.in. w cyklu "Ocean's" Stevena Soderbergha, gdzie grał z George'm Clooney'em oraz Brad'em Pitt'em. Jego filmy były emitowane w największych stacjach telewizyjnych, jak TVP, TVN czy Polsat. Wiadomość o jego śmierci poruszyła fanów na całym świecie, to niewyobrażalna strata.

W poniedziałek w swoim domu w Beverly Hills zmarł aktor Carl Reiner, legenda Hollywood znana z największych filmowych hitów. Wiadomość o jego śmierci przekazał serwis Variety. Mężczyzna był twórcą legendarnego "The Dick Van Dyke Show", miał 98 lat. Jego odejście poruszyło fanów z całego świata.

Nie żyje legendarny aktor i gwiazda Hollywood

Carl Reiner urodził się w 1922 roku, w młodości mężczyzna pracował w fabryce zajmującej się naprawą maszyn do szycia. Jego brat pewnego dnia zobaczył reklamę bezpłatnych warsztatów aktorskich. Wtedy Reiner rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu, który zapewnił mu ogólnoświatową sławę. 

Carl Reiner to niezaprzeczalny pionier komedii telewizyjnej, największą sławę przyniósł mu "The Dick Van Dyke Show", któe stało się klasyczną komedią telewizyjną. Jego syn Rob Reiner poszedł w ślady ojca i również zajmuje się reżyserowaniem oraz aktorstwem. Carl zasłynął w latach 80. dzięki komediom stworzonym ze Steve'm Martinem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor wystąpił między innymi w cyklu filmowym Stevena Soderbergha "Ocean's", gdzie grał u boku gwiazd takich jak George Clooney oraz Brad Pitt. Mężczyzna był laureatem 9 nagród Emmy, 5 z nich dostał za "The Dick Van Dyke Show". Legendarny reżyser i aktor publikował także książki, np. "Enter Laughing" oraz "Continue Laughing". W ostatnich latach swojego życia skupił się na doskonaleniu swoich publikacji, często udzielał się również na Twitterze.

98-latek pisał oraz tweetował do poniedziałkowej nocy, właśnie wtedy zmarł w swoim domu w Beverly Hills, jak wynika z podanych informacji, była to śmierć z przyczyn naturalnych. O odejściu legendarnego aktora powiadomił również jego syn w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

2. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata

- Zeszłej nocy zmarł mój tata. Kiedy to piszę, boli mnie serce. Był moim światłem przewodnim - wyznał krótko Rob Reiner, syn zmarłego aktora. Odejście tak wspaniałej gwiazdy jest ogromną stratą dla świata kulturalnego. Cały świat jest poruszony śmiercią Carla Reinera.

Źródło: Screen/Ocean's 13/Carl Reiner jako Saul Bloom / Kensington Chubb

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  2. Ile zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosy
  3. Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Zauważyłeś u sąsiadów deski przykrywające koła aut? Warto zrobić tak jak oni, w okolicy może być poważny problem
  6. Smutne informacje o Zenku Martyniuku. Niestety, nic nie można było zrobić

Źródło: Onet, Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News