Pokochaliśmy go za "Świat według Kiepskich" i "Na dobre i na złe". Aktor pilnie przewieziony do szpitala, natychmiastowa operacja

Pokochaliśmy go za "Świat według Kiepskich" i "Na dobre i na złe". Aktor pilnie przewieziony do szpitala, natychmiastowa operacja Źródło: .

Gwiazdor seriali takich jak "Świat według Kiepskich" czy "Na dobre i na złe" pilnie trafił do szpitala, aktor miał natychmiastową operację. Mężczyzna borykał się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Serialowy gwiazdor trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, teraz czeka go rehabilitacja.

Znany polski aktor boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, mężczyzna trafił w ostatnim czasie do szpitala. Tam przeszedł pilną operację, teraz powoli dochodzi do siebie. Później czeka go rehabilitacja, dzięki której będzie w stanie w pełni odzyskać siły. 

Znany polski aktor trafił do szpitala, przeszedł pilną operację

Aktorem, który pilnie trafił do szpitala, jest dobrze znany polski aktor telewizyjnym i teatralnym, Michał Grudziński. Jest on jednym z najpopularniejszych aktorów poznańskiej sceny teatralnej. Polscy widzowie kojarzą go jednak głównie z seriali "Świat według Kiepskich", "Na dobre i na złe" czy "Rodzinka.pl". 

Aktor jest ulubieńcem widzów, nie bez powodu cieszy się ich ogromną sympatią. W serialu "Rodzinka.pl" wcielił się w rolę Zenona Lipskiego, serialowy dziadek bardzo kocha swoje wnuki, lubi jeść oraz jest zabawny. Można nawet posunąć się o wniosek, że jest nieco pod pantoflem, choć oczywiście do tego się nie przyznaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety aktor w ostatnim czasie przechodzi bardzo trudne chwile, ma poważne problemy ze zdrowiem. Dziś media społecznościowe obiegł wpis profesora Marka Karczewskiego, który poinformował, że Michał Grudziński jest jego pacjentem. Lekarz jest chirurgiem, specjalizującym się w transplantacji, jak wynika z jego wpisu, właśnie takiemu zabiegowi został poddany aktor. 

- Pracowita sobota, od rana dwa przeszczepienia nerek, to już dziesięć w tym miesiącu, więc lipiec mimo urlopów i COVID-a, zapisze się do bardzo udanych. I niewątpliwa przyjemność operowania i „goszczenia” w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, wybitnego aktora poznańskich scen teatralnych oraz filmów i seriali, Pana Michała Grudzińskiego. Niesamowicie pozytywna energia i sympatia emanują od niego na pacjentów i nasz personel.
Z życzeniami szybkiej rehabilitacji pooperacyjnej - napisał lekarz w swoim wpisie na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy raz od 10 lat, rekordowa podwyżka dla wszystkich. Emeryci będą zadowoleni?

2. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie

3. Lepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikat

Michał Grudziński powoli dochodzi do zdrowia, aktor musi teraz dużo odpoczywać. Cała operacja zakończyła się pomyślnie i bez komplikacji, dzięki czemu wszystko skończyło się dobrze. Teraz aktora czeka rehabilitacja, dzięki której odzyska siły i sprawność. Życzymy zdrowia!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkrycia
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  8. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News