Ciało znaleziono po 7 dniach. Uwielbiany aktor pogrążył się w rozpaczy, przekazał informacje o śmierci

Ciało znaleziono po 7 dniach. Uwielbiany aktor pogrążył się w rozpaczy, przekazał informacje o śmierci

Znany aktor nie mógł dłużej dusić w tego sobie. Pogrążony w głębokiej rozpaczy zdecydował się osobiście poinformować o śmierci kogoś mu bliskiego. Nic nie zwiastowało takiej tragedii.

Uwielbiany aktor jest zdruzgotany ostatnimi wydarzeniami. W najmniej oczekiwanym momencie, tuż przed przełomowym w jego życiu momentem, doszło do prawdziwego koszmaru. Śmierć przyszła nagle, o czym zdecydował się poinformować na forum publicznym. Fani są w szoku, razem ze swoim ulubieńcem przeżywają stratę. 

Po 7 dniach znaleziono ciało. Aktor poinformował o śmierci kogoś bliskiego 

Lada moment życie Orlando Blooma miało zmienić się o 180 stopni - jego ciężarna ukochana, Katy Perry, jest już na ostatniej prostej. W ostatnich tygodniach nie jest jednak im dane cieszyć się z wyczekiwania maleństwa. Nie tak dawno 43-latek informował, że jego ukochany psiak Mighty zaginął. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszczęto poszukiwania, które, jak przyznał sam gwiazdor, trwały nieprzerwanie dzień i noc. Niestety, po 7 dniach życia w nadziei, że jeszcze uda się odnaleźć pupila, Orlando znalazł najpierw jego obrożę, a później ciało. W poruszającym poście na Intagramie poinformował fanów o stracie i przyznał, że po odkryciu, że Mighty nie żyje, płakał więcej "niż myślał, że to możliwe". Gwiazdora bardzo przytłoczyła strata ukochanego pupila, dlatego postanowił zrobić coś, dzięki czemu czworonóg już na zawsze będzie częścią jego życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważną wiadomość, dotyczy wszystkich Polaków. Wielu będzie zdumionych

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

W kolejnym poście na Instagramie Bloom pokazał kilka zdjęć i nagrań ze studia tatuażu. 43-latek zdecydował się wytatuować sobie na piersi imię ukochanego zwierzaka, pod nim serce, a w nim znak asa kier. Sympatycy gwiazdora również są wstrząśnięci ostatnimi zdarzeniami z jego życia. W mediach społecznościowych licznie wyrazili swoje współczucie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

I don’t recall a time in my life where I’ve been so broken wide open. The rawness I have felt over these past few days and sleepless nights at the idea of my little man being lost and scared, with me unable to do anything to protect him, is a waking nightmare. ⁣ ⁣ I feel powerless... maybe like so many others who are losing loved ones or unable to see our loved ones because of the times.⁣ ⁣ Cherish the moments we share with the ones we love because nothing is promised. Trust it and don’t be afraid of love or the fear of losing love. Love is eternal. The bond between Mighty and I shows devotion in ways I have not truly understood until now. I am a devoted father & partner, still, there is a reason why they call them ‘man’s best friend’. I miss him. Send out a prayer for my little strong and Mighty boy to find his way back to his family. 🙏❤️⁣

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mighty’s on the other side now. After 7 days of searching from sunrise to sunset and into the wee hours, today, the 7th day ~the number of completion~ we found his collar... I have wept more this week than I thought possible, which has been very cathartic and healing... I left no stone unturned, crawled thru all the man holes, under the roads, searched every back yard and creek bed. Had two separate sniffer dogs do their best as well. I feel so grateful to have learned from my little Mighty man that love is eternal and the true meaning of devotion. I feel sure he was looking down on me whistling in every back yard and knowing that I was doing all I possibly could to respect our bond. He was more than a companion. It was a soul connection for sure. I’m sorry. I love you. Thank you. RIP my MIGHTY HEART my little fellow A ♠️’s ❤️Thank you to the community for allowing me to search through their yards for him and supporting my midnight walks. It was reassuring to see the best of people even in the worst of times. To the angels of @dogdayssar I’m forever in your debt. You ladies are heaven sent. Lastly thank you to @scottcampbell for the ink. I love you brother❤️l

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Niemal każdy Polak robi codziennie jedną drobną rzecz na ulicy. Można za nią dostać ogromny mandat
  4. Niebywałe informacje o Zenku Martyniuku obiegają media. Nikt się nie spodziewał
  5. Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia
  6. Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Mikołaj Kubica

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News