Oskarżył słynnego aktora o molestowanie. Przed rozprawą został znaleziony martwy
Wiadomości Pikio - 19 Września 2019

Oskarżył słynnego aktora o molestowanie. Przed rozprawą został znaleziony martwy

Aktor z Hollywood przeżył dramatyczne załamanie kariery, gdy mężczyzna wystąpił przeciw niemu z publicznym oskarżeniem. Widmo molestowania pozbawiło gwiazdora roli w popularnym serialu. A był to tylko początek jego problemów. Teraz jego domniemana ofiara została znaleziona martwa.

Aktor, który od lat świecił triumfy w Hollywood, został oskarżony o molestowanie. Poważny zarzut ciążący na popularnym gwiazdorze nie przeszedł bez echa w dobie akcji MeToo. Aktor został odsunięty od roli w znanym serialu, stracił reputację i został narażony na ostracyzm całego środowiska filmowego. Po roku od głośnych oskarżeń rzekoma ofiara celebryty została znaleziona martwa.

Eksperymentował z erotycznymi gadżetami. Sytuacja zrobiła się dramatyczna, do akcji weszła straż pożarna z piłą i szczypcamiEksperymentował z erotycznymi gadżetami. Sytuacja zrobiła się dramatyczna, do akcji weszła straż pożarna z piłą i szczypcamiCzytaj dalej

Aktor i ofiara

Kevin Spacey jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Od lat z powodzeniem wciela się w trudne, wymagające role charakterystycznych postaci. To on wykreował niezapomnianego Keysera Söze'a w arcydziele "Podejrzani" z 1995 roku. Jemu zawdzięczamy również niezapomnianą rolę Francisa Underwooda w popularnym ostatnimi laty serialu "House of Cards", który opowiada o kulisach polityki. Aktor stracił ostatnie stanowisko przez skandal, którego stał się głównym bohaterem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taniec z GwiazdamiNajwiększe afery związane z "Tańcem z gwiazdami". Wątpliwe SMS-y, romanse, narkotyki i oszustwaCzytaj dalej

Równo rok temu do prokuratora wpłynął pozew oskarżający Spacey'a o molestowanie seksualne. Personalia powoda zostały utajnione ze względu na dobro śledztwa, a także ogromne zainteresowanie mediów. W świadomości ludzi zaistniał jako masażysta John Doe - odpowiednik naszego Jana Kowalskiego, domyślne nazwisko, nadawane osobom pozostającym incognito. Mężczyzna zarzucił aktorowi zmuszanie do tzw. innych czynności seksualnych. Według zeznań "Johna", Spacey miał zmuszać go do dotykania swoich genitaliów. Przed ponad tygodniem adwokaci aktora zostali powiadomieni o śmierci powoda.

Aktor bez zarzutów?

Śmierć masażysty nie jest dla aktora żadnym wybawieniem. Spacey wciąż musi zmierzyć się z zarzutami, które postawił przed nim sąd. O kontynuowaniu postępowania zadecydują spadkobiercy zmarłego.

Dzisiaj grzeje:

1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

W tym roku Kevin Spacey został oczyszczony z innych zarzutów o molestowanie. Prokurator stanu Massachusetts wycofał pozew przeciwko aktorowi. Kolejnym oskarżycielem aktora był 18-latek. Według jego zeznań Spacey miał dopuścić się molestowania w 2016 roku, kiedy chłopak miał zaledwie 15 lat. Nastolatek spotkał aktora w barze na wyspie Nantucket. Co ciekawe, zarzuty masażysty dotyczyły tego samego roku. Trudno powiedzieć, czy i tym razem aktor zdoła oczyścić swoje imię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Archeolodzy nie mogli wyjść ze zdumienia, Kopali, kiedy nagle ukazała im się twarz Jezusa Chrystusa
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Zenek MartyniukDaniel Martyniuk zniknął. Co dzieje się z synem króla disco-polo?Czytaj dalej

źródło: wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News