Tragiczne informacje obiegły media. Uwielbiany aktor przegrał walkę z nowotworem

Tragiczne informacje obiegły media. Uwielbiany aktor przegrał walkę z nowotworem Źródło: Pikio.pl

Aktor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu z powodu nowotworu skóry. Niestety, media obiegły tragiczne informacje, śmierć mężczyzny wstrząsnęła fanami, był prawdziwą legendą.

Aktor długo zmagał się z chorobą nowotworową, w walce o powrót do zdrowia wspierała go rodzina i fani. Niestety, smutne wieści o śmierci artysty wstrząsnęły mediami. Hollywood jest w żałobie, mężczyzna był legendą. Zagrał w dziesiątkach filmów, ma na koncie m.in. nominację do Oscara.

Aktor zmarł po długiej walce z rakiem skóry

Legendarny artysta długo przebywał w szpitalu, mężczyzna zmagał się z nowotworem. Ostatecznie 92-letni Stuart Whitman zmarł 16 marca 2020 roku w swoim domu w Montecito w stanie Kalifornia. Śmierć spowodowana była powikłaniami po raku skóry, w ostatnich chwilach towarzyszyła mu rodzina. Smutne wieści przekazał portal "TMZ".

Aktor był trzykrotnie żonaty. Z ostatnią żoną, Yulią Whitman, przeżył 25 lat, jednak kobieta zmarła przed nim. Z małżeństwa z Patricią LaLonde miał czwórkę dzieci. Drugie małżeństwo z Caroline Boubis przyniosło mężczyźnie kolejnego potomka. Rodzina gwiazdora poprosiła, by żałobnicy uczestniczący w ceremonii pogrzebowej, nie przynosiły ze sobą kwiatów, lecz wpłacili datki na organizację Boys & Girls Clubs of America.

Hollywoodzka legenda miała 92 lata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stuart Whitman przyszedł na świat 1 lutego 1928 roku w San Francisco. Aktorstwem interesował się już od najmłodszych lat, w czasach szkolnych grywał w amatorskich teatrach. Po zakończeniu edukacji trafił do wojska, gdzie zainteresował się boksem. O mały włos zostałby profesjonalnym sportowcem, jednak miłość do aktorstwa wygrała. Po wojsku skończył studia w Ben Bard Drama School w Hollywood i szybko stał się wielką gwiazdą, głównie amerykańskich westernów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Debiutował w 1951 roku w filmie "When Worlds Collide", później występował m.in. w takich produkcjach, jak "W kraju Komanczów", "Johnny Trouble" oraz "Ci wspaniali mężczyźni w swych latających maszynach". Za postać pedofila w filmie "The Mark" z 1961 roku został nominowany do Oscara. W wyścigu o statuetkę pokonał go Maximilian Schell, który wygrał ją za rolę w filmie "Wyrok w Norymberdze".

Grał również w wielu serialach, takich jak "Drużyna A" czy "Strażnik Teksasu". Ostatni obraz w którym zagrał miał premierę w 2000 roku, to telewizyjny film akcji pt. "Człowiek prezydenta" wyprodukowany przez stację CBS.


screen "Cimarron Strip. Knife in the Darkness"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Emil Karewicz. Przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych będzie utrudnione przez epidemię koronawirusa
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Antyradio

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News