Aktor - tajemnicza śmierć
scereen TVP
Aneta Wasilewska - 15 Maja 2020

Tajemnicza śmierć polskiego aktora. Do dziś przyczyny nie zostały wyjaśnione

Aktor znany z kultowego filmu "Kogel-mogel" odszedł z tajemniczych okolicznościach. Chociaż od śmierci Dariusza Siatkowskiego minęło już kilka lat, wciąż nie jest wyjaśniona przyczyna jego śmierci. Wielu widzów do dziś nie może pogodzić się ze stratą jednego z najulubieńszych aktorów.

Aktor Dariusz Siatkowski znany jest widzom polskiej telewizji za sprawą ról w filmach "Kogel-mogel" oraz "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Oba filmy do dziś cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio w kinach pojawiła się nawet kontynuacja serii. Niewiele osób wie, co stało się z aktorem.

Fryzjer już niedługo ponownie będzie mógł nas ostrzyc.Wizyta u fryzjera od poniedziałku zadziwi niejednego. Już wiadomo, jak dużo trzeba zapłacić za zwykłe strzyżenieCzytaj dalej

Aktor filmów "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II" odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach

W 2008 roku pojawiła się wiadomość, że Dariusz Siatkowski zmarł nagle w pokoju hotelowym. Tego dnia w mediach można było przeczytać wiele hipotez na temat tajemniczej śmierci. Wśród nich pojawiały się informacje, że aktor był uzależniony od alkoholu i od narkotyków.

Pojawiła się nawet hipoteza, że zmarł po przedawkowaniu lekarstw na zapalenie górnych dróg oddechowych. Wiadomość o śmierci aktora potwierdziła Dyrekcja i Zespół Teatru im. Jaracza w Łodzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk przyłapana w centrum zdarzeńOliwia Bieniuk przyłapana w samym centrum zdarzeń. Zdjęcia wyciekły do sieciCzytaj dalej

- Odszedł niespodziewanie w wieku 48 lat, w wieku najlepszym i dla aktora, i dla mężczyzny. Ciągle mamy w pamięci jego wyraziste role. Docenialiśmy je pospołu z publicznością i krytykami. Aktorzy o warunkach, jakimi był obdarzony, nie rodzą się na kamieniu. Zostawił po sobie w teatrze puste miejsce. I choć czas płynie dalej, a życie nie znosi pustki, niełatwo będzie Go zastąpić - napisano.

Do dziś zagadka śmierci aktora nie została wyjaśniona

Dzisiaj grzeje:

1. Zdejmiemy maseczki. Szumowski powiedział, kiedy nadejdzie czas

2. Nie żyje polski muzyk, miał koronawirusa. Był naszą dumą narodową

Pomimo upływu lat wciąż nieznane są przyczyny śmierci aktora. Dariusz Siatkowski miał przed sobą szansę na wielką karierę. Już po zagraniu w filmach "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II" otrzymywał zaproszenia do kolejnych polskich produkcji. Ostatni raz można było go zobaczyć w 2008 roku w filmie "Teraz i zawsze" i w serialu "Fala zbrodni".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Parenting: Lekarze byli w błędzie? Pomylono chorobę Kawasakiego z innym schorzeniem
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. IMGW nie pozostawia złudzeń. Mieszkańcy konkretnych województw muszą się srogo przygotować
  4. Pies poszedł na spacer. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz, aż pobledli
  5. Anna Mucha zaliczyła wpadkę. Nagle pękły jej spodnie, wszystko widać na zdjęciu
  6. Zjawiskowa sztuczka z arbuzem. Wywołuje we wszystkich głębokie zdumienie

mężczyznaNa strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukrytyCzytaj dalej

źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News