Tom Hanks zarażony koronawirusem. Wiadomo co się dzieje z aktorem

Tom Hanks zarażony koronawirusem. Wiadomo co się dzieje z aktorem Źródło: wikipedia Dick Thomas Johnson

Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował fanów o swoim obecnym stanie zdrowia. Tom Hanks oraz jego żona przebywają obecnie na terenie Australii.

Aktor w nocy wrzucił na Instagrama zdjęcie, gdzie poinformował obserwujących o tym, iż zaobserwował u siebie klasyczne objawy wirusa i poddał się testom na jego obecność.

Aktor wraz z żoną pozostanie w Australii

Aktor Tom Hanks wraz z małżonką czuli się wyjątkowo zmęczeni, dodatkowo odnotowali u siebie inne niebezpieczne symptomy, takie jak ciągłe poczucie zimna, i w związku z tym postanowili zgłosić się do odpowiednich służb i poddać się badaniom na obecność wirusa COVID-19. Wyniki, które otrzymali, nie pozostawiły żadnych złudzeń i aktor pozostaje obecnie w okresie kwarantanny na terenie Australii, gdzie przebywał wraz z żoną Ritą. Kraj ten nie posiada co prawda wielu przypadków zakażeń, jednak jest to miejsce, gdzie koronawirus wykryto u niemowlaka, a w związku z infekcją zmarły 3 osoby.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Sytuacja ciągle jest dynamiczna

Tom Hanks pozostawał w grupie o podwyższonym ryzyku jeśli chodzi o ewentualną możliwość zarażenia się koronawirusem. Wynika to z faktu, iż niedawno aktor przyznał się publicznie do zmagania się z cukrzycą. Według lekarzy zarażenie wirusem stanie się dla niego jeszcze bardziej niebezpieczne, jeśli dojdzie do tego jeszcze choroba taka jak grypa: wtedy sytuacja stanie się wyjątkowo niebezpieczna i właśnie dlatego tak ważna jest rola kwarantanny.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą

2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Warner Bros wydało oświadczenie

Obecnie aktor musiał wstrzymać prace nad najnowszym filmem. Produkcja powinna ruszyć w najbliższy poniedziałek i opowiadać miała o życiu oraz karierze króla popu Elvisa Presleya. Tom Hanks zagrać miał tam menadżera gwiazdy, pułkownika Toma Parkera. Nie dziwi zatem, że kontakty międzyludzkie, które utrzymywał, również w fazie przed rozpoczęciem zdjęć, są dość szerokie. Pod lupą służb znalazła się więc duża grupa ludzi, którzy pracowali razem z aktorem.

- Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem - pisze w wydanym oświadczeniu wytwórnia Warner Bros. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Turystka niebawem miała wracać do domu. Gdy obcy znaleźli ją na plaży, aż zamarli
  4. Dostałeś taką wiadomość? Pod żadnym pozorem jej nie otwieraj, możesz być w niebezpieczeństwie
  5. Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, lekarze postawili złą diagnozę. Na zawsze zapamięta okropne cierpienie
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News