Polski aktor został zamordowany w lesie. Okropna śmierć po latach wciąż wywołuje ciarki na plecach

Polski aktor został zamordowany w lesie. Okropna śmierć po latach wciąż wywołuje ciarki na plecach Źródło: Screenshot FilmPolski.pl

Aktor znany z jednego z najpopularniejszych polskich filmów został bestialsko zamordowany w lesie. Mimo że od tych tragicznych zdarzeń minęło już wiele lat, jego okropna śmierć wciąż wywołuje ciarki na plecach. Utalentowanego gwiazdora spotkał naprawdę smutny koniec. Znamy szczegóły tej tajemniczej, mrocznej sprawy.

Aktor znany z filmu Marka Piwowarskiego pt. "Rejs", Leszek Kowalewski grający postać poety, odszedł przed trzema dekadami. Jego tragiczna śmierć do tej pory budzi przerażenie wśród fanów. Gwiazdor związany z kultową produkcją został zamordowany w jednym z warszawskich lasów. Funkcjonariusze śledczy odkryli czterdzieści ran kłutych na jego ciele. Do dziś rozpatrywane są liczne hipotezy dotyczące okoliczności śmierci artysty.

Aktor został zamordowany w tajemniczych okolicznościach

Leszek Kowalewski urodził się 14 października 1946 roku w Warszawie. Mimo że można było oglądać go w filmach i serialach takich jak: "Rejs", "Polskie drogi" i "Przepraszam, czy tu biją?", nigdy nie został aktorem zawodowym. Z powodu poważnej choroby opon mózgowych, którą przeszedł w dzieciństwie, był rencistą. Jego debiut w produkcji Marka Piwowarskiego niemal natychmiast otworzył mu drzwi do wielkiej kariery. Amatorsko zajmował się także rzeźbiarstwem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwłoki Leszka Kowalewskiego zostały odnalezione 10 października 1990 roku w Lesie Kabackim. Do tej pory nie udało się wyjaśnić okoliczności tej wstrząsającej tragedii. Jedna z najpopularniejszych hipotez mówi o tym, że aktor miał zastać swoją znajomą w niedwuznacznej sytuacji, na skutek czego doszło do bójki z jej kompanami. Wydarzenie miało rzekomo miejsce w przeddzień odnalezienia ciała artysty, tuż po tym, jak wrócił do domu po wizycie w restauracji zlokalizowanej przy ulicy Kruczej. Niestety, pomimo upływu trzydziestu lat, nie udało się potwierdzić tej wersji zdarzeń. Nigdy nie ujęto także sprawców zbrodni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktora
3. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski

Śledztwo wykazało, że aktor został zamordowany przy użyciu aż trzech narzędzi. Jednym z nich było prawdopodobnie dłuto, którego używał, spełniając się w swoim hobby. W pracowni Leszka Kowalewskiego odnaleziono dwie szklanki i butelkę po alkoholu. Nie udało się jednak odnaleźć żadnych odcisków palców i śladów krwi. Aktor miał wąskie grono znajomych, w większości z pubu, w którym bywał po otrzymaniu renty. Gdy widziano go po raz ostatni, wydawał się podenerwowany, wyraźnie kogoś szukał. Tak jak w poprzednich dniach, miał przy sobie pistolet gazowy i nóż sprężynowy. Kogo szukał? Tego nie wiemy do dziś.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News