aktor Daniel Olbrychski śmierć wnuka nowe wiadomości
YouTube Towarzyszka Panienka
Joanna Szwalikowska - 8 Listopada 2020

Wielki dramat Olbrychskiego. Śmierć okazała się potężnym ciosem dla aktora, właśnie pojawiły się nowe wiadomości

Aktor musiał zmierzyć się z ogromną stratą. Nagle zmarł jeden z bardzo bliskich członków rodziny Olbrychskiego. Niestety, jak się okazuje zagadka jego nagłej śmierci nadal nie została do końca rozwiązana.

Aktor nagle stracił bliskiego członka swojej rodziny. Olbrychski bardzo długo nie mógł pogodzić się z tym, co go spotkało. Niestety, mimo iż minęło już kilka miesięcy, sprawa jego śmierci pozostaje nierozwiązana.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Aktor kilka miesięcy temu stracił wnuka. Wszystkie okoliczności jego śmierci nie są jednak nadal znane

Jakub, wnuk Daniela Olbrychskiego, zmarł nagle osiem miesięcy temu. Jego ciało zostało odnalezione po południu 14 marca. Znaleziono je na terenie kompleksu leśnego zlokalizowanego w powiecie otwockim w pobliżu drogi krajowej nr 50 prowadzącej z Kołbieli do Góry Kalwarii.

Zwłoki miał odnaleźć przypadkowy przechodzień. Dopiero po identyfikacji ciała, na jaw wyszło, że był to najstarszy wnuk Daniela Olbrychskiego. Prokuratura wszczęła wówczas śledztwo, które - jak się okazuje - trwa po dziś dzień. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok, wykluczono udział osób trzecich z powody braku jakichkolwiek obrażeń, które mogłyby na to wskazać.

- Aktualnie konieczne jest uzyskanie opinii uzupełniającej do badań toksykologicznych Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie w celu określenia przyczyny zgonu - przekazała w rozmowie z "Faktem" rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga, Katarzyna Skrzeczkowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W trakcie sekcji zwłok zostały również pobrane próbki do badań toksykologicznych, które miałyby wykazać, czy w organizmie obecne były jakiekolwiek środki psychotropowe, alkohol lub leki. Obecnie trwa oczekiwanie na opinię uzupełniającą.

- Prokuratura uzyskała już opinię toksykologiczną. Aktualnie konieczne jest uzyskanie opinii uzupełniającej. Okres oczekiwania na tę opinię może wynieść dwa miesiące. Więcej informacji nie możemy udzielić z uwagi na trwające śledztwo - przekazała w rozmowie z "Faktem" Katarzyna Skrzeczkowska. Z informacji serwisu wynika, że w organizmie wnuka Olbrychskiego nie stwierdzono obecności alkoholu.

W marcu brat zmarłego, Antoni ujawnił, iż Jakub od bardzo dawna zmagał się z depresją, a także cierpiał na schizofrenię. Bliscy mieli przez lata obawiać się o niego i jego zdrowie, a także namawiać na liczne terapie. Dobro Jakuba miało nawet stać się przedmiotem konfliktu pomiędzy aktorem a jego synem Rafałem.

W 2009 roku Daniel miał dowiedzieć się, iż wnuk zostanie oddany do ośrodka wychowawczego, co wzbudziło w nim wiele emocji. Wystąpił wówczas do sądu o opiekę nad wnukami. Finalnie sąd zadecydował nadzór kuratora nad wychowaniem chłopców, a ojciec i syn pogodzili się.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Niepokojące, Piotr Kraśko odejdzie z ”Faktów TVN”? Media obiegła wiadomość o jego dzieciach

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

- Kuba chorował na schizofrenię, ale skłonienie go do leczenia było bardzo trudne. Mimo to w ciągu kilkunastu ostatnich lat wielokrotnie poddawał się leczeniu. Był w szpitalach na Sobieskiego, w Tworkach, w Drewnicy i w Lublińcu. Ale zawsze prędzej czy później odstawiał leki, wracał do nałogów, a z tym przychodziła psychoza. Podobnie z terapiami - zaczął ich kilkanaście, ale nigdy nie udało się go utrzymać na nich dłużej - opisywał brat Jakuba w mediach społecznościowych. Podobno bardzo ciężko było pomóc bratu.

- Nie cierpiał nadzoru, buntował się, uciekał. Mówił, że jak naprawdę będzie chciał się zabić, to i tak go nie upilnujemy. Mimo to staraliśmy się i wiele razy udawało się wyciągnąć go z krytycznych sytuacji. Ale nie tym razem - pisał dalej brat. - Relacje mieliśmy trudne, ciężko było się dogadać, ale zawsze w końcu udawało się znaleźć jakąś nić porozumienia. Mam nadzieję, że chociaż teraz ten rozgorączkowany umysł uwolnił się od strachu i odpoczywa - wyznał Antoni Olbrychski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczere wyznanie żony Zenka Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związku
  2. Wyciekło intymne nagranie gwiazdy sportu. Leży w łóżku bez ubrań, trener reprezentacji jest wściekły
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Co by się stało, gdyby człowiek wpadł do czarnej dziury? Odpowiedź zaskakuje
  7. Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę Majkowską
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News