Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu

Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu Źródło: Pikio.pl

Aktor, którego uwielbiali niemal wszyscy widzowie TVP, nie żyje. Media obiegły tragiczne wiadomości na temat śmierci gwiazdora, który grał w popularnym serialu. Trudno uwierzyć w to, co się stało. Fani pogrążyli się w głębokiej żałobie. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom oraz fanom artysty składamy najszczersze wyrazy współczucia. Jego odejście jest nieodżałowaną stratą.

Aktor, który zmarł, był znany wszystkim widzom TVP, którzy cenią sobie produkcje z czasów PRL. Kultowa rola, w którą wcielał się artysta, przyniosła mu wielką popularność i uwielbienie fanów. Mimo że od dekady nie był już aktywny zawodowo, nie brakuje wielbicieli, którzy wspominają go z dużą dozą nostalgii. Niestety, przyszedł czas na pożegnanie idola.

Aktor, którego kochały miliony, nie żyje

Aktor, Kevin Dobson, był gwiazdą legendarnego serialu "Kojak", który opowiadał o działaniach nowojorskiej policji. W rolę tytułowego bohatera wcielał się Telly Savalas. Detektyw nie mógł pracować jednak bez asysty swojego nieodłącznego partnera, porucznika Bobby’ego Crocker'a, którego zagrał zmarły gwiazdor. Produkcja biła rekordy oglądalności w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Pokochali go także polscy fani, którzy z niecierpliwością oczekiwali na nowe odcinki, emitowane przez telewizję TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor urodził się 8 marca 1943 roku w miejscowości Jackson Heights w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat pracował w branży transportu zbiorowego, obsługując nowojorskie koleje podmiejskie. Później pałał się między innymi kelnerstwem. Karierę aktorską rozpoczął jako 26-latek, debiutując w dramacie "The Doctors". W 1971 roku pojawił się na wielkim ekranie u boku Jane Fondy, w produkcji "Klute" w reżyserii Alana J. Pakuli. Rola ta była jednak epizodyczna, Kevin Dobson nie został uwzględniony w napisach końcowych. Występ zaowocował jednak podpisaniem kontraktu z prestiżową wytwórnią Universal Studios, dzięki czemu kariera gwiazdora nabrała tempa.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ikona polskiej telewizji

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

W późniejszych latach widzowie mogli oglądać go w filmach takich jak: "Bitwa o Midway", "Niepokorni", "Słodki rewanż", "Mokra robota", "Adwokat śmierci", Twarde lądowanie", "Dotyk anioła" i "Moda na sukces". Śmierć Kevina Dobsona została ogłoszona przez organizację United Veterans Council of San Joaquin County, której Dobson był kiedyś przewodniczącym, za pomocą posta w mediach społecznościowych. Aktor miał 77 lat. Odszedł w niedzielę, 6 września bieżącego roku. Przyczyną śmierci był zawał serca. To niejedyna tragiczna informacja, która obiegła media w ciągu ostatniej doby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  4. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  5. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  6. Na Magdę Gessler posypały się gromy, fani są oburzeni jej zachowaniem. Bardzo niebezpieczna sytuacja

Źródło: Fakt/Forbes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News