Uwielbiany aktor zginął w wypadku. Po latach ujawniono, co zrobił kilka godzin przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy

Uwielbiany aktor zginął w wypadku. Po latach ujawniono, co zrobił kilka godzin przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy Źródło: Jacson / Splash News/EAST NEWS

Paul Walker był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na całym świecie. Ogromną popularność przyniósł mu udział w serii filmów "Szybcy i wściekli". Aktor niecałe siedem lat temu zginął w tragicznym wypadku, a dopiero teraz ujawnione zostało, co zrobił na kilka godzin przed śmiercią.

Aktor w swojej filmografii ma wiele tytułów, które okazały się światowym sukcesem. Paul Walker miał przed sobą świetlaną karierę. Niestety, doszło do dramatycznego wypadku, którego 40-letni gwiazdor nie przeżył.

Aktor zmarł w tragicznym wypadku

Paul Walker 30 listopada 2013 roku wybrał się na przejażdżkę samochodem wraz ze swoim doradcą finansowym Rogerem Rodasem, który podczas kierowania samochodem stracił nad nim panowanie. Auto z ogromną prędkością uderzyło w drzewo, po czym się zapaliło. Mężczyźni zginęli na miejscu. 

Po wypadku przeprowadzona została sekcja zwłok, w której wyszło, że aktor zmarł na skutek urazów oraz poparzeń, jakich doznał podczas wypadku. Oficjalną przyczyną śmierci, zapisaną w akcie zgonu, jest spłonięcie żywcem. Śmierć aktora wywołała ogromny smutek wśród fanów. Do dziś informacje, które pojawiają się w mediach na temat Walkera, powodują smutek. Fanom serii "Szybcy i wściekli" ciężko jest pogodzić się z faktem, że aktora nie ma już wśród żywych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiadomo, co Paul Walker zrobił kilka godzin przed śmiercią 

Paul Walker miał zaledwie 25 lat, gdy dowiedział się, że jego partnerka Rebecca Soteros spodziewa się dziecka. Meadow Rain Walker wychowywana była przez mamę, gdy jej ojciec zajmował się swoją karierą na drugim końcu kraju. Aktor wiedział, że zapewnia jej stabilność finansową, ale nie mógł sobie darować, że nie widzi, jak mija jej dzieciństwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia do kobiet po 50. Trzeba wiedzieć

2. Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków

W końcu na trzy lata przed swoją śmiercią 13-letnia córka przeprowadziła się do niego, dzięki czemu mogli spędzać więcej czasu razem. Paul Walker był zachwycony tym, że może mieć ją przy sobie. Zgodnie z wyznaniem brata, które niedawno pojawiło się w mediach, aktor był gotowy, by zrezygnować ze swojej kariery, by w całości poświęcić się wychowaniu córki. Nie mógł znieść, że większość czasu poświęca pracy, a nie rodzinie. Niestety, zaledwie kilka godzin po tym wyznaniu, aktor zginął w tragicznych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  2. Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życie
  3. Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci
  4. Lekarz zobaczył dziecko po porodzie i pobladł. Niebywałe, co trzymało w rączce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Na urlopie kupił pamiątkę dla mamy. Dopiero w domu się przyjrzał i aż pobladł z zażenowania
  6. Kobieta weszła do kuchni i zamarła. Spod szafki zaczęła wynurzać się przedziwna rzecz

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News