Przez lata bawił miliony Polaków. Słynny aktor i satyryk żyje teraz zupełnie inaczej, potrzebował terapii

Przez lata bawił miliony Polaków. Słynny aktor i satyryk żyje teraz zupełnie inaczej, potrzebował terapii Źródło: Kiler-ów 2-ch

Aktor i satyryk, Janusz Rewiński przez lata zachwycał i bawił widzów swymi kreacjami scenicznymi oraz filmowymi. Ostatecznie artysta zdecydował się jednak całkowicie odmienić swoje życie. Jak przyznał, potrzebował terapii po uczestnictwie w warszawskim pędzie codzienności.

Aktor o takiej popularności, jak Janusz Rewiński może mieć poważny problem z wyrwaniem się z artystycznego światka. Satyryk udowodnił jednak, że ucieczka przez zawirowaniami show-biznesu z pewnością jest możliwa. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt zapewne nie pomyślałby, że Rewiński tak gwałtownie odmieni swoje życie. Stało się inaczej.

Aktor uciekł z Warszawy na wieś

Znany przede wszystkim z ról kabaretowych oraz komediowych aktor, którego legendarną kreację w filmie "Kiler" widzowie z radością wspominają do dziś, do 2007 roku pozostawał bardzo aktywny zawodowo. Po tym, jak po raz ostatni pojawił się na ekranach, występując w filmie "Ryś", Rewiński zdecydował się na szereg poważnych zmian. Jak sam przyznaje, niezwykle ich potrzebował. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rewiński znacznie ograniczył występy i kilkanaście lat temu artysta kupił ziemię oraz wybudował dom na wsi. Zamieszkał w nim ze swą rodziną i obecnie prowadzi gospodarstwo, w tym hodowlę zwierząt.

Janusz Rewiński potrzebował zmian

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Artysta nie ukrywa, że ucieczka od życia w Warszawie zdecydowanie wyszła mu na dobre i posłużyła jako osobliwa terapia. Czuje się szczęśliwy u boku żony, stroni od licznych wyjść oraz kontaktów z prasą.

- Teraz żartuję sobie z krowami i baranami, chociaż nie spodziewałem się, że taki będzie mój komediowy koniec - przyznał niegdyś Rewiński, cytowany przez Pomponik.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: PomponikPL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News